Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

CHCEMY JAMESON IRISH PUB

Felietony

Moi Drodzy Szantymaniacy!

 

Grupa inicjatywna (na razie prosząca o anonimowość), która stara się by nasz bytomski JAMESON IRISH PUB znów otworzył dla miłośników dobrych, zielonych klimatów swoje podwoje zwróciła się do nas z ...

Moi Drodzy Szantymaniacy!

 

Grupa inicjatywna (na razie prosząca o anonimowość), która stara się by nasz bytomski JAMESON IRISH PUB znów otworzył dla miłośników dobrych, zielonych klimatów swoje podwoje zwróciła się do nas z prośbą o wsparcie tej inicjatywy.

 

Drodzy Szantymaniacy, zwłaszcza bytomscy i śląscy, jeśli chcielibyście by w Jamesonie znowu zabrzmiały szanty i muzyka folkowa, by można było znowu posłuchać muzyki na żywo przy dobrym piwie, by było gdzie się spotkać ze starymi znajomymi i Szantymaniaka poczytać :-) skrobnijcie proszę parę słów poparcia w komentarzach do tego posta. Im ich będzie więcej tym lepiej, niech Ci od których wiele w tej sprawie zależy dowiedzą się od nas, że takie miejsce jak Jameson Irish Pub jest w Bytomiu potrzebne.

 

Ja osobiście bardzo bym chciał żeby Jameson znowu działał, bym mógł w miarę regularnie posłuchać na żywo muzyki, którą lubię, spotkać się z przyjaciółmi, których mam w gronie Szamtymaniaków i Folkmaniaków coraz więcej.

 

Trzymam kciuki za Was, inicjatorzy i czekam na imprezę otwarcia.

 

Kamil Piotrowski

Redaktor Naczelny Magazynu SZANTYMANIAK.pl

 

PS. Wszelkie wspomnienia z Jamesonowych imprez, koncertów mile widziane!

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 13:46, 8 luty 2005, wyświetlono: 1295 razy

Ika

wysłano: 15:5,8 luty 2005

otwarcie JAMESON IRISH PUB. Warto mieć takie miejsce gdzie można się spotkać z przyjaciółmi, posłuchać muzyki, którą lubimy, napić się piwka(i nie tylko). Takie miejsca powinno się tworzyć aby młodzi ludzie widzieli jak można spędzać czas, a starsi mieli gdzie zasiąść gdy ich dopadnie melancholia, albo zaprosić starych kumpli na wieczór wspomnień.
Odpowiedz na ten komentarz
Pola

wysłano: 23:17,8 luty 2005

Bytom rządzi, Bytom radzi, Bytom nigdy Cię nie zdradzi !!! Ludzie Od Których Wiele Zależy (kimkolwiek jesteście) - DAJCIE NAM SZANSĘ NA MORSKO-SWOJSKIE KLIMATY BEZ ZAPUSZCZANIA SIĘ GDZIEŚ W POLSKĘ :))) pozdrawiam:)
Odpowiedz na ten komentarz
Szycha

wysłano: 12:34,9 luty 2005

Koncerty w Jamesonie zawsze będą mi się kojarzyć z niepowtarzalną, kameralną atmosferą, tego nie da się uzyskać na żadnym festiwalu, myślę, że nawet w dużych knajpach. Ten klimat uzyskiwano może dzięki wystrojowi, ludziom, żyłom wodnym, polu magnetycznemu, nie wiem ;). W każdym razie coś takiego tam było. Może będę tendencyjny, ale CHCEMY JAMESON IRISH PUB !! :))
Odpowiedz na ten komentarz
przemn

wysłano: 12:49,9 luty 2005

Jako rodowity Zagłębiak wyrażam głos poparcia :-)
Odpowiedz na ten komentarz
okubek

wysłano: 12:50,9 luty 2005

Popieram inicjatywę! Jameson Pub to jedno z tych niewielu miejsc z klimatem. Trzeba o niego walczyć!Ech! co to były za imprezy! Łza się w oku kręci
Odpowiedz na ten komentarz
okubek

wysłano: 12:57,9 luty 2005

A na dodatek bidny Szyszka nie ma teraz gdzie chodzic. Jamesonie! Wróć!!!
Odpowiedz na ten komentarz
EU07

wysłano: 13:6,9 luty 2005

Nie sposób ukryć, że w dobie szalejacej popkultury, miejsce takie jak JAMESON IRISH PUB jawi się niczym oaza na pustyni dla spragnionego podróżnika... Niechaj więc znajdzie sie coś i dla samotnego wędrowca, pragnacego podążyć własną ścieżką szantową, a nie z tłumem autostradowym wszechobecnego popu, techno czy "clubbingu"..
Odpowiedz na ten komentarz
tesska

wysłano: 13:11,9 luty 2005

genialny pomysł ... przywrócenie do życia niepowtarzalnej atmosfery, jaka zawsze towarzyszyła imprezom w Jamesonie ... tak bardzo brakuje kameralnego miejsca, z dobrą muzyką w tle, gdzie można by spotkać się ze znajomymi, przyjaciółmi przy kuflu dobrego piwa ... życzę powodzenia w realizacji tej inicjatywy ... pozdrawiam ...
Odpowiedz na ten komentarz
Frącz

wysłano: 13:40,9 luty 2005

Rewelacyjny pomysł!!! Co prawda rzadko teraz bywam na Śląsku, ale jeśli tylko będę - to napewno odwiedzę tak wspaniałą knajpę jaką był i mam nadzieje znowu będzie Jameson.
Odpowiedz na ten komentarz
aisab

wysłano: 14:4,9 luty 2005

Nie pamiętam czasów kiedy pub istniał, ale wiem ze teraz bardzo by się przydał kilka razy chciałam się wybrać do jakiejś knajpkize znajomymi ale, że tak to określe nie kęci mnie siedzenie i słuchanie muzyki która delikatnie mówiąc mnie drażni. A szanty i folk to jest to wiec jesli jest możliwość PROSZE WSZYSTKICH TYCH OD KTÓRYCH TO ZALEŻY BARDZO PROSZE!!!!!!!! Nieskładnie ale z wielkimi nadziejami:)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI