Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Dwa błękity

Zapowiedzi festiwali szantowych

Każdy z nas przeżywa w swoim życiu chwile gdy zwraca oczy ku niebu, prosząc o cud. Często prosimy, rzadziej pamiętamy by podziękować. Tak czy inaczej zwierzamy się z obaw i ślemy nasze prośby ku Najwyższej Sile, gdzieś tam wysoko w niebo. To oznacza, że niezależnie od tego co

...

Każdy z nas przeżywa w swoim życiu chwile gdy zwraca oczy ku niebu, prosząc o cud. Często prosimy, rzadziej pamiętamy by podziękować. Tak czy inaczej zwierzamy się z obaw i ślemy nasze prośby ku Najwyższej Sile, gdzieś tam wysoko w niebo. To oznacza, że niezależnie od tego co mówimy czy robimy na co dzień, w chwilach lęku nosimy w sercu wiarę w zbawczą moc. Są miejsca, które ludzie uważają za pełne tej mocy. Z pewnością należy do nich  Jasna Góra. Niezależnie od stopnia zaangażowania w kwestie wiary, na Jasnej Górze jesteśmy w stanie znaleźć to coś.

By oswoić miejsce pełne spoglądających na nas Świętych, przed pięcioma laty stworzyliśmy RUBIN. Przynosząc do Sali papieskiej żagle i liny, zapraszając muzyków, żeglarzy oraz wszystkich chcących dzielić z nami te chwile zbudowaliśmy atmosferę, w której czujemy się jak u siebie. Jasnogórskie Spotkania Szantowe RUBIN to połączenie dwóch błękitów, nieba i morza. Skład procentowy tej mieszanki zależy od każdego z nas.

 

 

 

V Jasnogórskie Spotkania Szantowe RUBIN

18 lipca 2009

Jasna Góra

Informację wprowadził(a): Martyna Kieliszek - godz. 23:21, 14 marzec 2009, wyświetlono: 695 razy

Makenzen

wysłano: 21:12,15 marzec 2009

Rubin jest SUPER. To jeden z moich ulubionych festiwali... Koniec i bomba, a kto nie był, ten... powinien to nadrobić :-)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI