Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

EKT Gdynia w Gniezdzie Piratów

Endrju

wysłano: 22:45,21 styczeń 2007

No i jak nastepnym razem przyjada gdziekolwiek na koncert to moze wszyscy wystapia trzezwi. Pijana ma byc tawerna a nie zataczajacy sie i lezacy na scenie wokal....
Odpowiedz na ten komentarz
komar34

wysłano: 7:41,22 styczeń 2007

Ładnych parę lat temu miałem okazję sluchać EKT w Bieszczadach. Tam grali wybornie. To co było w piątek w \'Gnieżdzie piratów\' brzmiało jak występ na weselu albo na jakiejs biesiadzie. Szkoda :(
Odpowiedz na ten komentarz
lodzermensch

wysłano: 10:26,22 styczeń 2007

To jest zespół o brzmieniu kapeli weselnej. Szkoda, że rutyna i komercja biorą górę nad jakością brzmienia. A przecież to bardzo dobrzy muzycy. Wielu znajomych przestało chodzic na ich koncerty, bo przypominają biesiadę weselną. Cieszą przede wszystkim tych, którzy potrzebują głośnego wsparcia muzyki podczas picia lub skakania pod sceną. Klimatu turystycznego czy żeglarskiego jest tam coraz mniej.
Odpowiedz na ten komentarz
Stary Fan

wysłano: 12:56,22 styczeń 2007

Zawsze byli ekscentryczni i za to ich kochamy, jednych rajcuje rejs samotny dookoła świata a ich ciągłe imprezowanie choć niedługo pokolenie wnuczków będzie zachwycac się ich muzyką. Chłopaki nie zmieniajcie kursu bo dopiero wtedy Was odstawią a tak jesteście jednymi z nas.
Odpowiedz na ten komentarz
M. Nowak

wysłano: 17:59,22 styczeń 2007

...obniżają rangę Szantymaniaka!
Odpowiedz na ten komentarz
Grzywa

wysłano: 2:51,23 styczeń 2007

Uwaga koszmarnie nie na miejcu i w dodatrku trądzi wazeliną.
Odpowiedz na ten komentarz
Marek

wysłano: 9:26,23 styczeń 2007

Marek N.? A kto to? Jak już to Michał :)
Odpowiedz na ten komentarz
M. Nowak

wysłano: 17:17,23 styczeń 2007

Skoro sam piszę na Szantymaniaku, poniekąd czuję się jego częścią. Nieistotne jest tu dla mnie, kto w rzeczywistości jest właścicielem tej domeny - postrzegam portal przez pryzmat zamieszczanych na nim materiałów. Nie uważam, że parę zdań i dwie-trzy fotki wystarczają, aby tworzyć z nich osobny tekst na portalu. Od tego jest forum! Ani - tym bardziej - link! (jak było ostatnio w przypadku Tratwy). Możecie się z tym nie zgadzać, ale mam prawo do własnej opinii. Pozdrawiam Grzywę i Marka :)
Odpowiedz na ten komentarz
Grzywa

wysłano: 17:31,23 styczeń 2007

Tylko trzeba było naoisać o jakiego typu teksty Ci chodziło: czy o komentarze, czy o artykuł (właściwie notkę):) Pozdrawiam, "Grzywa".
Odpowiedz na ten komentarz
M. Nowak

wysłano: 17:34,23 styczeń 2007

Miałem na myśli nie komentarze, a sam tekst pod którym są umieszczone, rzecz jasna (a może niejasna) :)))
Odpowiedz na ten komentarz
Antek Stalich

wysłano: 23:22,23 styczeń 2007

M. Nowak napisał: Nie uważam, że parę zdań i dwie-trzy fotki wystarczają, aby tworzyć z nich osobny tekst na portalu. Od tego jest forum! Nie wiem czy Cię dobrze rozumiem Michał, ale czy Ty czasem nie obniżasz rangi Forum? A moze namawiasz do pisania na Forum? Chyba to drugie, bo w koncu na Forum ejstes Moderatorem :) Pozdrawiam Grzywe i Ciebie Michale.
Odpowiedz na ten komentarz
babol

wysłano: 15:30,25 styczeń 2007

Antek Stalich napisał: Nie wiem czy Cię dobrze rozumiem Michał, ale czy Ty czasem nie obniżasz rangi Forum? A moze namawiasz do pisania na Forum Mnowak kreuje sie na forum i tu na wielkiego inkwizytora polskiej szanty... A moze nawet na papieza :-D
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI