Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

HOLENDRZY w Bytomiu!!!

Dziadek Władek

wysłano: 20:8,22 luty 2005

To jest to! Takie "prawdziwe" szanty - te pieśni pracy... I to w oryginalnym brzmieniu - a na dodatek w kameralnym gronie... Będzie SUPER !!! No i Segarsi - i ich 10 latek... Przy okazji - to dla Nich - jeszcze co najmniej kilka takich okrągłych rocznic - i całego "marynarskiego worka" świetnych szant; tych "odgrzewanych" i tych "świeżych". No i mocnych gardeł - nie tylko do śpiewania!!! No - no, Kamilu... Choćby nie wiem co na drodze - śnieg, lód czy - no, może być wszystko naraz - takiej okazji nie można przegapić. A 1 HDW - pewno będzie w komplecie:-) Dostawiać krzesel!!!!! No i fajny artykuł ! Choć - zachęty pewno nie potrzeba - i tak będzie komplet:-)
Odpowiedz na ten komentarz
Ifonka

wysłano: 20:54,24 luty 2005

A ja chociaż bardzo się starałam, nie dotarłam :(((Niestety z wykładów do domu wróciłam dopiero po 20.00 i zanim przybyła bym do Bytomia, to koncert dawno by się już skończył :~~( AAA!!! Doba powinna mieć 48 godzin. Ja się tak nie bawię! JESZCZE JEDEN KONCERT JUTRO PROSZĘ :D No i wszystkirgo naj z okazji jubileuszu :) Byle tak dalej. Ahoj!
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 8:45,25 luty 2005

No właśnie - fajnie było. Kto nie był - niech żałuje!! Jest czego. Wesoło, kolorowo. No i scena - "żagle staw!!!!!" Super. I propozycja - na koniec każdego wieczoru - albo na początek - zaśpiewaj nam coś - przecież robisz to świetnie!!!!! Nie bądź taki jak "krakowski centuś" :-) Tylko, Kamil - rozchuśtaj bardziej tą bytomską wiarę:-) Poskakały tylko dwie dziewczyny - Kasia "Zmora" i - nie znam:-) Szkoda, że faktycznie mi się zginają nogi "nie w tą strone" - pomógł bym:-)
Odpowiedz na ten komentarz
Ifonka

wysłano: 20:48,25 luty 2005

Dziadek Władek napisał: Tylko, Kamil - rozchuśtaj bardziej tą bytomską wiarę:- Poskakały tylko dwie dziewczyny. A ja proponuje zeby na nastepnym wieczorze nie bylo krzesel albo byly tylko z tylu sali (i to nie za wiele!!). Wtedy wiara bedzie stala pod scena, a w tej pozycji skakanie zdecydowanie latwiej przychodzi. To tak jak na Tratwie - jak wiara wstala, to zabawa sie zaczela ;]
Odpowiedz na ten komentarz
Ika

wysłano: 11:17,2 marzec 2005

Ifonko - mimo wszystko krzesła powinny być - dla tych nieco starszych szantymaniaków, którzy poskakać mogą, ale nie za długo :-), a bawić się chcą. Pozdrawiam ta drogą skaczącą Kasię - Zmorę. Nie wiem czemu Zmorę? Kamilku - prośba do Ciebie - rzeczywiście mógłbyś coś zaśpiewać. Dziadek Władek tak Cię chwali, chciałabym Cię usłyszeć :-).
Odpowiedz na ten komentarz
zmora

wysłano: 14:30,2 marzec 2005

Dziekuje za pozdrowienia... KAMIL'ku ja bym tez chetnie posluchala jak spiewasz... takze wiesz gitarka i dajesz :). Serdeczne pozdrowienia dla Dziadka Władka i Ireny... ciesze sie ze was poznalam SAIL HO!!!
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI