Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Muzyczna Cyganeria

majka

wysłano: 13:10,8 styczeń 2010

Leszka znam odkąd pamiętam :) kołysał mnie maleńką do snu nie raz i nie dwa... Jak podrosłam to nawet próbowaliśmy razem uczyć mnie śpiewać! Na szczęście bez skutku. Ale ten gość jest naprawdę niesamowity.
Odpowiedz na ten komentarz
Beata Jelonek

wysłano: 1:19,25 lipiec 2012

Dnia 24 lipca 2012 roku pękło niebo- tak napisał na swoim profilu fejsbukowym Leszek Kopeć- wieloletni redaktor i pracownik radia Wrocław, autor audycji \"Muzyczna Cyganeria\". Tego dnia dowiedzieliśmy sie,że decyzją władz radia Wrocław zostały zdjęte z anteny audycje Leszka. Co więcej sam Leszek Kopeć został zawieszony w prawach redaktora PR W. Motywowano to- jak podaje Leszek na swoim profilu- reklamowaniem przez Niego bez zgody zarządu imprezy w Szklarskiej Porębie. Nie trudno się domyślić że chodzi o Gieł...dę. Zastanawiające jest w tym jedno- jak można reklamować komercyjnie imprezę na której nikt nie zarabia?
Radio Wrocław jest stacją publiczną wspieraną opłatami abonamentowymi. Winno spełniać MISJĘ PUBLICZNĄ. Programy Leszka Kopcia propagowały muzykę niszową, piosenkę turystyczną i piosenkę autorską. Zaprotestujmy przeciwko temu wydarzeniu i podejmijmy działania wspierające Leszka Kopcia. Proponuję odwoływać swoje lajki dla Profilu Radia Wrocław, pisać e-maile i dzwonić do Radia celem wyrażenia swoich emocji z tym związanych, oraz wykazania jak ważna to Postac i audycje.

http://www.facebook.com/#!/leszek.kopec1
http://www.facebook.com/#!/events/470452462965185/
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI