Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

O krótkich słowach słów kilka

Simon

wysłano: 17:39,5 marzec 2009

Brawo Tacku!!!
Odpowiedz na ten komentarz
_blady

wysłano: 10:24,6 marzec 2009

Tacek z całym szacunkiem, ale chyba nie zajarzyłeś o co chodzi w artykule Piotra. Przeczytaj tyle razy ile potrzeba, a głównie to co białe.
Odpowiedz na ten komentarz
Taclem

wysłano: 11:45,6 marzec 2009

Odniosłem się do tych fragmentów, które uważam za kontrowersyjne. Nie neguję wymowy całości tekstu. Jeżeli teraz rozpoczniemy dywagację na temat "co poeta miał na myśli", to zajdziemy daleko, tyle że w las.
Odpowiedz na ten komentarz
Pucios

wysłano: 12:33,6 marzec 2009

Dla mnie to jest bezsensowny sposób na tworzenie sztucznych konfliktów. Myśle, że trudno wyczytać pobudki jakimi się osoba pisząca kieruje, ale z żadnego tekstu, nie da się tego wyczytać. Sprzeczki w ten sposób wytwarzane są zupełnie nie na miejscu. Lepiej wziąć się spotkać i porozmawiać na żywo ze sobą, a nie interpretować tekstu jak komu to pasuje. Zastanówmy się nad słowem "atakowanie" - jakie emocje wzbudza w czytelniku, nie zależnie od sytuacji w jakiej jest zastosowane:D Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz na ten komentarz
Taclem

wysłano: 12:41,6 marzec 2009

A kto mówi o konfliktach? Tyle tylko, że jak wszystko będzie się załatwiać 'przy piwku', to zrezygnujmy z prowadzenia szantowych mediów. Dla mnie portal bez publicystyki (a więc również recenzji, opinii itp.) nie ma żadnej wartości. Dlatego dobrze że Piotr napisał swój artykuł, a ja miałem prawo z pewnymi fragmentami polemizować. Nic się nikomu złego przecież nie stało. Nie ma więc mowy o wrogości.
Odpowiedz na ten komentarz
Misiek

wysłano: 17:6,8 marzec 2009

to życzę zdrowia i pozdrawiam serdecznie:D
Odpowiedz na ten komentarz
Pucios

wysłano: 23:21,8 marzec 2009

życzę spokojnej nocy:)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI