Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Popłyńmy tam "Tratwą"

Zapowiedzi festiwali szantowych

Tegoroczny Festiwal Piosenki Żeglarskiej TRATWA 2008 zbliża się coraz większymi krokami. Wraz z festiwalem zbliżają się emocje - jak będzie, kto wystąpi, czym zostaniemy zaskoczeni? Tylko na część pytań potrafię udzielię odpowiedzi, które zamieszczam poniżej. Pozostała

...

Tegoroczny Festiwal Piosenki Żeglarskiej TRATWA 2008 zbliża się coraz większymi krokami. Wraz z festiwalem zbliżają się emocje - jak będzie, kto wystąpi, czym zostaniemy zaskoczeni? Tylko na część pytań potrafię udzielię odpowiedzi, które zamieszczam poniżej. Pozostała część niech pozostanie nieprzewidywalna.


W tym roku TRATWA to przede wszystkim cztery dni koncertów i konkurs, na którym wszystko się może zdarzyć. W programie przewidziano:


7 listopada - piątek


TAWERNA FESTIWALOWA "STARY PORT"

godz. 20.00 Koncert pt: "Znów przyjechali żeglarze" wystąpią: Brasy i Pat Sheridan


8 listopada - sobota


CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY

godz. 14.00 Koncert konkursowy wystąpią następujące zespoły zgłoszone do konkursu:

1) Happy Crew

2) Placek i Przyjaciele

3) Marcin Magdziar "Madziar"

4) Szk-V na Drewutnię

5) Kapela Fu-Fu

6) Indygo

7) Bez Paniki

8) oJ taM

9) DTKF Szanty

10) Portfolk


godz. 18.00 Koncert gwiazd i laureatów pt. "Morskie marzenia" wystąpią: Stare Dzwony, Ryczące Dwudziestki, Banana Boat, Orkiestra Samanta, Flash Creep, Brasy, Passat, Pchnąć w Tę Łódź Jeża, Piotr Zadrożny i Paweł Orkisz z zespołem oraz laureaci konkursu na podstawie werdyktu jury w składzie:


- Agnieszka Krajewska

- Wojciech "Muzyk" Harmansa

- Paweł "Alex" Aleksanderek

- Janusz Olszówka

- Maciej Jędrzejko


TAWERNA FESTIWALOWA "STARY PORT"

godz. 21.00 Koncert pt. "W tawernie portowej" wystąpią: Piotr Zadrożny i Paweł Orkisz z zespołem


9 listopada - niedziela

TAWERNA FESTIWALOWA "STARY PORT"

godz. 20.00 Koncert pt. "Powiedz mi skąd wieje wiatr" wystąpią: Passat i Happy Crew


10 listopada - poniedziałek

TAWERNA FESTIWALOWA "STARY PORT"

godz. 20.00 Koncert "Kiedy morze wzywa nas" wystąpi: Pchnąć w Tę Łódź Jeża


Na wszystkie koncerty w Tawernie Festiwalowej STARY PORT w Chorzowie - wstęp wolny. Na koncert główny w Chorzowskim Centrum Kultury rozpoczęła się już przedsprzedaż biletów w cenie 20,00 zł. Bilety można nabyć w:

Chorzów: Tawerna Żeglarska "Stary Port", ul. Rynek 13

Kraków: Fundacja "HALS", ul. Straszewskiego 27

Czeladź: HOBBY   STER s.c., ul. Katowicka 109

oraz na stronie internetowej: http://rezerwacje.hals.krakow.pl/


W Chorzowskim Centrum Kultury sprzedaż biletów wyłącznie w dniu koncertu w cenie 25,00 zł.

Informację wprowadził(a): Agnieszka "KuKsU" Tajchman - godz. 12:11, 25 październik 2008, wyświetlono: 1099 razy

Dziadek Władek

wysłano: 21:50,29 październik 2008

Dobrze, że TRATWĘ znów spuszczono na wodę - niech płynie:-) Myślę, że i ja znajdę się na jej pokładzie, by posłuchać "mokrych" pieśni - i nie tylko. By - porozmawiać - a zapewne będzie z kim i o czym. Na pewno nie tylko o piosenkach czy też szantach.
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 0:37,31 październik 2008

wiele się może zdarzyć, ale z dotychczasowych, znanych prezentacji myślę, że do podziału miejsc dojdzie pomiędzy Happy Crew, Indygo i oJtaM. Szkoda, że mnie nie będzie... ale trzymam kciuki za wszystkich uczestników, oby to był ich najlepszy występ konkursowy.
Odpowiedz na ten komentarz
SKRZYPACZKA

wysłano: 0:12,2 listopad 2008

Jak możesz we mnie nie wierzyć ;p Przy całej mojej miłości do Happy Crew i szacunku dla Indygo i oJtaM będę się starała jednak coś fajnego sobą zaprezentować na konkursie... razem z Bez Paniki oczywiście ;)
Odpowiedz na ten komentarz
Dylu

wysłano: 8:23,2 listopad 2008

Widzę, że całość konkursu jest rozstrzygnięta. To nie dobrze ponieważ traci się charakter konkursu oraz dobrą zabawę. Myślę jednak, że jest jeszcze parę zespołów, które mogą nieźle namieszać w czołówce. Więc trzymam mocno kciuki za inne zespoły konkursowe i oczywiście za Kapelę Fu-fu.
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 9:13,4 listopad 2008

Uderz w stół, a nożyce się odezwą... Dylu, wyraziłem moją prywatną opinię, którą czerpię z ostatnich wyników konkursów, formy zespołów oraz faktu, że je znam. Przynajmniej większość, z tych które wystąpią w konkursie. Z mojego doświadczenia wiem, że nic nie jest przesądzone, bo nawet najlepszym zdarza się kiepski dzień, ale moimi faworytami w tym konkursie są właśnie te grupy. Dlatego Skrzypaczko jasne, że w Ciebie wierzę, i trzymam kciuki, by był to najlepszy występ Twojego zespołu w historii, ale ponieważ Was jeszcze nie słyszałem więc pozwól, że na razie faworytami będą dla mnie wymienieni ;). Życzę Tobie oczywiście byście okazali się "czarnym koniem" konkursu i pokazali mi, że NIC NIE JEST PRZESĄDZONE :D Powodzenia
Odpowiedz na ten komentarz
AB

wysłano: 9:37,7 listopad 2008

Drogi Kamilu - jak mogłeś nie słyszeć DTKFów Szanty (jeśli to się w ogóle odmienia)!! Są na prawdę fajni i na pewno będą się liczyć w stawce. Ja osobiście trzymam kciuki za Placunia i zapraszam żeby się do mnie dołączyć :) Buziaki
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI