Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

"Miedwiańska Sieja" w Morzyczynie

Zapowiedzi festiwali szantowych

 Dnia 4 lipca o godzinie 19.00 w Morzyczynie (koło Stargardu Szczecińskiego) w pięknym amfiteatrze na promenadzie z jeziorem Miedwie w tle po raz trzeci odbędzie się Międzynarodowy Festiwal "Miedwiańska Sieja". Na koncercie głównym wystąpią ...

 Dnia 4 lipca o godzinie 19.00 w Morzyczynie (koło Stargardu Szczecińskiego) w pięknym amfiteatrze na promenadzie z jeziorem Miedwie w tle po raz trzeci odbędzie się Międzynarodowy Festiwal "Miedwiańska Sieja". Na koncercie głównym wystąpią szczecińskie zespoły - Stary Szmugler i Lewiatan oraz goście z Wrocławia - ZKM Wrocław. Impreza zapowiada się jako bardzo skoczna i żywiołowa, ale nie zabraknie też czegoś dla ducha.

W programie przewidziano wieczór ballad w wykonaniu Jerzego Porębskiego, Jacka Rdesińskiego i Jacka Zielińskiego. Słuchacze usłyszą wiele nowych utworów, które  zostaną publicznie po raz pierwszy zaprezentowane.

Zatem serdecznie zapraszamy i życzymy wszystkim przybyłym wspaniałej zabawy i wspólnego śpiewania.

Organizatorem tego festiwalu jest Gminny Ośrodek Kulturalny w Kobylance i szantymen mieszkający na stałe w Berlinie - Jacek Rdesiński.

Informację wprowadził(a): Jacek "Zielik" Zieliński - godz. 8:54, 24 czerwiec 2009, wyświetlono: 772 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI