Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Radio ZAPIECEK wznawia transmisje na żywo!

Różności

 Zgodnie z daną niegdyś obietnicą, najszybciej jak tylko się dało i z wielką przyjemnością anonsuję bardzo radosną dla nas, a mam nadzieją, że także i dla Was nowinę:


W Zapiecku MAMY ZNOWU DOSTĘP DO


...
 Zgodnie z daną niegdyś obietnicą, najszybciej jak tylko się dało i z wielką przyjemnością anonsuję bardzo radosną dla nas, a mam nadzieją, że także i dla Was nowinę:


W Zapiecku MAMY ZNOWU DOSTĘP DO INTERNETU
i w związku z tym możemy w Radiu ZAPIECEK wznowić
TRANSMISJE NA ŻYWO z Zapieckowych koncertów!

 

Pierwsza po przerwie, na razie jeszcze testowa transmisja odbyła się 3.02.2007 o godz. 21. Zagrał zespół FAJA MANNITOU. Informacje o następnych transmisjach oraz szczegóły techniczne dostępne są jak zwykle w Radiu ZAPIECEK: http://radio.zapiecek.art.pl

Uwagi na temat działalności Radia i jakości transmisji można zgłaszać pod adresem radio@zapiecek.art.pl.
W trakcie trwania transmisji czynny będzie także specjalny numerek Gadu-Gadu: 836458 (UWAGA!!! Jest to nowy numerek, nie ten sam co poprzednio!!!), pod którym można się będzie z nami kontaktować On-Line.

Przypominam, że Radia ZAPIECEK najlepiej jest słuchać przy pomocy darmowego odtwarzacza WinAMP (dostępnego pod adresem http://www.winamp.com).

Jeżeli ktoś koniecznie chce używać Windows Media Playera, jest to również możliwe - wystarczy ściągnąć i zainstalować odpowiedni zestaw kodeków, dostępny tutaj: http://radio.zapiecek.art.pl/oggcodecs_0.71.0946.exe


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do słuchania -

--
Marek Gorski
marek@zapiecek.art.pl

Informację wprowadził(a): Marek "Gustaw" Górski - godz. 15:44, 3 luty 2007, wyświetlono: 1504 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI