Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Rozśpiewane Mikołajki - już od piątku!

Zapowiedzi festiwali szantowych

Sezon żeglarski w pełni, sezon imprez mazurskich również. Już w najbliższy piątek startuje kolejny festiwal w mikołajskiej Wiosce Żeglarskiej - Mikołajki Szanty Festiwal.

Przez trzy dni dźwięki żeglarskiej muzyki dobiegać będą z dwóch scen - amfiteatru

...

Sezon żeglarski w pełni, sezon imprez mazurskich również. Już w najbliższy piątek startuje kolejny festiwal w mikołajskiej Wiosce Żeglarskiej - Mikołajki Szanty Festiwal.

Przez trzy dni dźwięki żeglarskiej muzyki dobiegać będą z dwóch scen - amfiteatru miejskiego oraz sceny na barce. Festiwal rozpocznie się od konkursu. Wykonawców oceniać będzie jury w składzie: Wojciech Harmansa (przewodniczący), Piotr Jakubowski (burmistrz Mikołajek), przedstawiciel Wioski Żeglarskiej, Grzegorz Tyszkiewicz i Mirosław Kowalewski. Po konkursie wystąpią Prawdziwe Perły.

W sobotę, po "rozgrzewce" przed barką, widzowie zasiądą w amfiteatrze, gdzie na koncercie galowym wystąpią, obok laureata konkursu, m.in. Zejman i Garkumpel, Andrzej Korycki i Dominika Żukowska czy Trzy Majtki. W niedzielę odwrotna kolejność - po popołudniu szantowym w amfiteatrze, wielki finał odbędzie się na barce, gdzie pokażą się zespoły znane mikołajskiej publiczności od dawna, takie jak Strefa Mocnych Wiatrów, EKT Gdynia, Kochankowie Sally Brown oraz Grzegorz Tyszkiewicz z GooRoo Band.

Szykują się więc trzy dni "szantowej" zabawy w żeglarskiej stolicy Polski! Nasz portal jest patronem medialnym Mikołajki Szanty Festiwal.

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 9:10, 28 lipiec 2009, wyświetlono: 1622 razy

nati

wysłano: 9:25,1 wrzesień 2009

Ciekawe zespoły(szczególnie EKT Gdynia), sympatyczni ludzie(pozdrawiam redagującego 'szantymaniaka',piratów(he) i ratowników z posterunku MSR)no i jezioro!-ogólnie zeglarskie klimaty.Najfajniejsze koncerty ostatniego dnia-warto było poczekać(a miałam zostać tylko jedną noc!) i bawić się do końca.Szkoda tylko, że ludzie zaczynali rozkręcać się dopiero późnym wieczorem.Jak dobrze, że mieszkam nad jeziorem-dopiero niedawno zaczęłam to doceniać. Dziewczyna z Mazur
Odpowiedz na ten komentarz
The Observer

wysłano: 6:20,7 wrzesień 2009

"W niedzielę odwrotna kolejność - po popołudniu szantowym w amfiteatrze, wielki finał odbędzie się na barce, gdzie pokażą się zespoły znane mikołajskiej publiczności od dawna, takie jak Strefa Mocnych Wiatrów, EKT Gdynia, Kochankowie Sally Brown oraz Grzegorz Tyszkiewicz z GooRoo Band." W finale w niedzielę występowała też giżycka formacja Załoga Dr. Bryga, która też jest dobrze znana mikołajkiej publiczności (występ na zeszłorocznym festiwalu oraz wielokrotne występy w Wiosce Żeglarskiej). Pominieto ją celowo czy przez pomyłkę?
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI