Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Śląsk dla Wojtusia oczyma cyborga ;)

ewula

wysłano: 2:19,21 marzec 2004

To cudownie,że sa jeszcze Ludzie, tacy Ludzie pisani z dużej litery. I za to kocham Was, Szantymenów. Jestem z Wami całym sercem!
Odpowiedz na ten komentarz
NiLok

wysłano: 12:32,21 marzec 2004

Bardzo się cieszę, że mogłem w tym wszystkim uczestniczyć i dać coś od siebie dla Wojtusia. (fakt, skromne 20zł, ale jak to mówią "ziarko do ziarka i zbierze się miarka." ;) ) Koncert, mimo, że zespoły występowały dość krótko, był znakomity. Wszystko na wysokim poziomie. Faktycznie, tak jak pisze autor tego artykułu, nie było żadnej taryfy ulgowej, wszyscy dali z siebie tyle ile mogli. A list taty Wojtka czytany przez Muzyka i potem rozmowa telefoniczna naprawdę mnie wzruszyły... Cieszę się, że są ludzie, którzy potrafią bezinteresownie komuś pomóc, że nie tylko chcą brać, ale umią też dawać i robią to w tak niesamowity sposób. Ja krwi niestety nie oddałem, bo bałem się reakcji mojego organizmu (przy zwykłym pobieraniu krwi do badania, o mało co nie zemdlałem...). Żałuję trochę, bo chciałbym dać Wojtusiowi więcej niż te dwie dychy. Niestety obecnie nie jestem w stanie i mogę mu tylko życzyć udanej, jak najszybszej, operacji i rychłego powrotu do zdrowia... Pozdrawiam całą brać szantową! Ahoj!
Odpowiedz na ten komentarz
Kiruś

wysłano: 12:44,21 marzec 2004

A i ja podpisuje się pod słowami Niloka, impreza imprezą, ale już sam fakt, że tyle ludzi potrafi zebrać sie w jednym miejscu i dać od siebie/ z siebie tak wiele dla kogoś w potrzebie ... Słowa są zbędne. :*
Odpowiedz na ten komentarz
Passat

wysłano: 13:14,21 marzec 2004

Inka, czyżbyś tylko Ty miała otwarte oczy? Boski jako epitet dla tej niewykształconej, człekokształtnej małpy? :) pozdrawiam Cię serdecznie!
Odpowiedz na ten komentarz
Jaro20

wysłano: 13:21,21 marzec 2004

... dodam jedynie, że jednym z zespołów, które wystąipły tego wieczora był również zespół SEGARS, którego zapewne ze wzruszenia powodującego łzawienie blokujące zdolność ostrego widzenia ócz nie ujął w swej relacji nasz Kochany Naczelny Cyborg ;-) bo zespołu pewnie nie zauważył :P A dodając od siebie... Dziękuję wszystkim: zespolom organizatorom sponsorom Ludzom Dobrej Woli za okazane serce i wspaniałą zabawę. Jaro20 PS. zdjęcia będą niebawem :)
Odpowiedz na ten komentarz
Cicik

wysłano: 14:17,21 marzec 2004

Faktycznie. Bije sie w piersi - zapomnialem o Segarsach. Moze dlatego, ze relacje pisalem zaraz po porocie czyli okolo godziny 1:00. Ehh... Ale tyle tam ludzi bylo, ze pewnie ktos cos jeszcze (mam nadzieje) skrobnie.
Odpowiedz na ten komentarz
mery

wysłano: 20:0,21 marzec 2004

Ta impreza byla naprawde wspaniala!Bardzo sie ciesze, ze moglam w niej uczestniczyc i choc troche pomoc Wojtusiowi kupujac bilet (niestety na wiecej nie pozwolil mi stan mojej kieszeni oraz wiek)
Odpowiedz na ten komentarz
Szantymanka

wysłano: 9:32,22 marzec 2004

Wielki ukłon w stronę organizatorów! Wspaniała impreza szczytny cel, łezka się w oku zakręciła... Dzięki!
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 11:26,22 marzec 2004

Tak trzymać - razem ! Troszkę miejsca jeszcze było; jednak... Ale i tak było fajnie - w pewnym momencie jednak (Mechanicy Szanty) ze sceny teatru padło - "jesteście jacyś "nijacy" czy też "mdli"; dokładnie nie pamiętam. Może sprawiła to mroczna atmosfera sceny i sali... Mieli rację - czasami było bez polotu - na widowni !!!! A zespoły - jak zawsze - świetne!!!
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 11:32,22 marzec 2004

Dobrzy i - obiecujący. Wydaje mi się, że pomimo zdobycia Średniego Dzwonu nie pozwolono im jednak (nie wiem dlaczego) w PPP rozwinąć więcej żagli...
Odpowiedz na ten komentarz
pies

wysłano: 15:48,1 wrzesień 2005

Określenie prastarej szkockiej pieśni pożegnalnej "piosenką spiewaną przez harcerzy ogniska już dogasa blask" to dyletanctwo autora. Melodię harcerze, jak i skauci całego świata wzięli od celtów - i jeśli dziś komuś ona się bardziej kojarzy z harcerzami niż z celtami to taka osoba nie powinna zabierać się za recenzje...
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI