Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Szantowe zaśpiewy w Muzycznym Studio

Relacje

 Zgodnie z zapowiedziami 16 grudnia 2006 w mieleckim studio muzycznym odbyła się impreza szantowa. Główną, ale nie jedyną,  atrakcją wieczoru był występ rzeszowskiego zespołu Klang.


W sobotni wieczór na imprezę żeglarską zorganizowaną przez Klub Muzyczny


...
 Zgodnie z zapowiedziami 16 grudnia 2006 w mieleckim studio muzycznym odbyła się impreza szantowa. Główną, ale nie jedyną,  atrakcją wieczoru był występ rzeszowskiego zespołu Klang.


W sobotni wieczór na imprezę żeglarską zorganizowaną przez Klub Muzyczny Studio 8 i KŻ Orkan przyszło ponad 150 osób w wieku o pięciu do sześćdziesięciu lat.


Za barem właściel lokalu Wiesiek  Wałek uwijał się jak w ukrpie nie mogąc nadążyć w podawaniu ulubionych napitków żeglarskich, o  czym przekonał się na własnej skórze autor relacji.  Zespół  zagrał stare przeboje i utwory z nowej płyty.  Były konkursy o tematyce żeglarskiej - nagrodami były wydane przez klub kalendarze na rok 2007 "Żaglowce Świata".
W czasie przerw pomiędzy występami "Klangów" mieleccy żeglarze korzystając z nowoczesnych technik multimedialnych przedstawili zdjęcia i opowiedzieli  o rejsach w "nieznane".  Podczas trzech przerw zaprezentowano ralcję z rejsów po Chorwacji, norwskich fiordów, czy Kłajpedy. Pokazano zdjęcia z klubowego "życia" Pokaz wzbudził żywe zaintresowanie publiczności zgromadzonej w lokalu.
 


Impreza zakończyła się ogólnym szaleństwie na parkiecie i scenie. Gieno i Boguś jako mocno okrojona reszta zespłu "Orkan" zaprezentowalipróbkę swoich umiejętności wokalno i nstrumentalnych.  Impreza żeglarska zakończyła się grubo po północy. 

Inne artykuły z tego cyklu

Zobacz także

W naszym archiwum

Informację wprowadził(a): Mariusz "marwiac2" Wiącek - godz. 19:59, 18 grudzień 2006, wyświetlono: 1582 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI