Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Trzeci nowy brzeg, trzecia nowa fala

Zapowiedzi festiwali szantowych

Po raz trzeci odbędzie się jeden ciekawszych festiwali piosenki żeglarskiej ostatnich lat - Nowy Brzeg - Nowa Fala w Tarnobrzegu. Festiwal organizuje miejscowy Jacht Klub "Kotwica" z Tadeuszem Gospodarczykiem na czele.

- Ciężko pracujemy nad festiwalem, mam nadzieję, że w tym roku pogoda te starania wynagrodzi - napisał mi w ostatnim mailu Tadek. Nic dziwnego - w ubiegłym roku pogoda nie sprzyjała. Koncerty odbywały się w strugach deszczu, które jednak nie przestraszyły największych fanów.

W tegorocznym programie ponownie znaleźli się stali goście tarnobrzeskiej imprezy: Andrzej Korycki i Dominika ŻukowskaRyczące Dwudziestki oraz Drake. Po raz drugi zagra zespół Bez Paniki. Premierowy występ zaliczą flisacy zza miedzy - Hambawenah, po raz pierwszy pojawią się także Cztery Refy i Flash Creep.

Andrzej Korycki i Tadeusz Gospodarczyk

Sam festiwal rozpocznie się w sobotę 28 sierpnia o 15.00. Wcześniej startują imprezy towarzyszące, m.in. regaty żeglarskie, windsurfingowe i kajakowe (!) oraz piknik rodzinny. Następnego dnia rywalizacja w klasach Omega, Optymist oraz Open - dla firm.

Serdecznie zapraszamy do Tarnobrzega!

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 23:59, 18 sierpień 2010, wyświetlono: 1934 razy

Katarzyna Guzy

wysłano: 12:11,25 sierpień 2010

Wystapi rowniez zespol 'DRAKE' z Czestochowy (29.8., ok 15tej)
__________________
Jazza
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI