Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Trzy grosze do polemiki

Taclem

wysłano: 17:33,27 marzec 2004

Jak tak dalej pojdzie to bedziemy mieli tyle artykulow na ten temat, co piszacych dla "Szantymaniaka". Nie obraz sie, ale jesli chcesz podpisac sie pod wszystkim co napisal Doktor (poza jednym wyjatkiem), to mozna to zrobic w komentarzu. IMHO temat sie robi zbyt nadmuchany, zwlaszcza ze polemizujecie z Jurkiem Ozaistem, ktory byc moze wogole nie ma o tym pojecia :)
Odpowiedz na ten komentarz
Robert Kolebuk

wysłano: 11:17,28 marzec 2004

Nie obraź się, Taclem, ale ja nie bardzo wiem, o co Tobie chodzi. To wolny portal i każdy może pisać co mu się podoba. Nawet jeśli powtarza słowa innych - ma do tego prawo. A temat wcale nie jest rozdmuchany i zapewniam Cię, że dałoby się o tym napisać jeszcze wiele tekstów polemizujących z twierdzeniami panów Jurków, bo opublikowane w Szantymaniaku teksty nie wyczerpały jeszcze tematu. Rzecz dotyczy sprawy zasadniczej: oceny stanu sceny szantowej w Polsce. Jeśli osoby tak opiniotwórcze jak wspomniani muzycy formułują twierdzenia lekko wypaczające stan rzeczy i krzywdzące innych twórców sceny szantowej, to trzeba z nimi polemizować. Nie kneblujmy ust dyskutantom.
Odpowiedz na ten komentarz
Taclem

wysłano: 19:40,28 marzec 2004

Blogoslawieni, ktorzy nie majac nic do powiedzenia, nie oblekaja tego faktu w slowa :) Nie chodzi mi o sama wypowiedz, ale o pisanie nowego artykulu, z ktorego nic nie wynika. Swoje zdanie mozna zaprezentowac tak, jak teraz my to robimy - w komentarzach. Interpretacja slowa "wolny", to zupelnie inna historia ;)
Odpowiedz na ten komentarz
Johno

wysłano: 20:18,28 marzec 2004

Zastanawiam się, czy w komentarzach do mojego felietonu wywiąże się dyskusja dotycząca jego zasadności, gdyż wiele na to wskazuje. Zaprezentowałem swój punkt widzenia bo mam do tego prawo. A jeśli chodzi o coś nowego, to polecam szczególnie drugą część felietonu. Może niewiele, ale dla mnie bardzo istotne. Howgh.
Odpowiedz na ten komentarz
Robert Kolebuk

wysłano: 21:2,28 marzec 2004

No, akurat tekst Johna ma własną treść, jest spójny i nie narusza granic wolności wytyczonych przez redakcję. Chyba serwery Szantymaniaka nie zatrzymają się od nadmiaru tekstów tu umieszczanych. Na razie ludzie nie wrzucają tu 20000 tekstów dziennie. Myślę, że w tym portalu mile widziane są wszystkie teksty - nawet takie, które nie wnoszą nic nowego.
Odpowiedz na ten komentarz
Tsclem

wysłano: 10:18,29 marzec 2004

Moj akapit o wolnosci, mial byc raczej ostrzezeniem przed proba wyciagania tematu wolnosci wypowiedzi, bo to grzaski i niepewny grunt. Pozdrawiam.
Odpowiedz na ten komentarz
Taclem

wysłano: 10:19,29 marzec 2004

Poprzedni komentarz pisalem ja, a nie jakis Tsclem ;)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI