Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

XXVIII "Rafa" już niedługo!

Zapowiedzi festiwali szantowych

Po raz kolejny fani piosenki żeglarskiej będą mogli spotkać się w Radomiu. Kolejna edycja Radomskich Spotkań z Piosenką Żeglarską "Rafa'2008" odbędzie się 22 listopada. Tegoroczna impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta ...

Po raz kolejny fani piosenki żeglarskiej będą mogli spotkać się w Radomiu. Kolejna edycja Radomskich Spotkań z Piosenką Żeglarską "Rafa'2008" odbędzie się 22 listopada. Tegoroczna impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia.

 

Program imprezy:

- W godz. 13:00-17:30 odbędą się przesłuchania konkursowe w Domu Kultury "Ustronie", ul. Sandomierska 14.

UWAGA! Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 26 października!

 

- O godz. 19:00 odbędzie się koncert finałowy w Ośrodku Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska", ul. Malczewskiego 16.

 

Tradycyjnie również w ramach festiwalu odbędzie się KONKURS FOTOGRAFICZNY dla zapalonych fotoreporterów pod hasłami: Piosenka, Słońce, Woda, Żagle i Wiatr. Pełne brzmienie regulaminów konkursu muzycznego i fotograficznego odnajdziecie na stronie www.bradeli.pl/download.html

 

Wszelkich informacji udzielają:

SZEF IMPREZY:

Magdalena Bieńkowska, tel. 0 603 374 823, e-mail: bradeli@poczta.onet.pl

 

BIURO FESTIWALU:

Monika Chmielewska-Zioło, tel. 0 504 17 00 22, e-mail: monika-chmielewska-ziolo@wp.pl  

 

REZERWACJA BILETÓW I NOCLEGÓW:

Dom Kultury "Ustronie", tel. (048) 3857415

 

STRONA IMPREZY:

www.bradeli.pl

  

Foto: Dorota Bieńkowska (Wodny Patrol na "Rafie 2007")

Informację wprowadził(a): Dorota "Dotka" Bieńkowska - godz. 19:18, 17 październik 2008, wyświetlono: 908 razy

Trebor Acibuk

wysłano: 11:13,18 październik 2008

To z tego, co zrozumiałem, po odniesieniu się do oficjalnej witryny festiwalu - festiwal Rafa odbędzie się we wtorek i środę 18-19.11 ?? Kto wystąpi?
Odpowiedz na ten komentarz
Dorota

wysłano: 16:30,18 październik 2008

niestety ale strona http://www.rafa.szanty.art.pl/jest już dawno nie aktualna z przyczyn technicznych wszystkie informacje o obecnej edycji rafy znajdziesz na stronie www.bradeli.pl
Odpowiedz na ten komentarz
Placek

wysłano: 18:56,18 październik 2008

Ja bym i chętnie przyjechał na konkurs, ale w dobie powszechnej komputeryzacji i dostępu do internetu gdzieś zapodziałem swojego "kasprzaka" (kto zna ten wie) i wykonanie nagrań magnetofonowych prezentowanych utworów (jeden z wymogów regulaminu) jest dla mnie obecnie niemożliwe - chyba, że taśma szpulowa wchodzi w grę (też magnetofonowa, nie?)
Odpowiedz na ten komentarz
Antek Stalich

wysłano: 10:38,19 październik 2008

Placek napisał: Ja bym i chętnie przyjechał na konkurs, ale w dobie powszechnej komputeryzacji i dostępu do internetu gdzieś zapodziałem swojego "kasprzaka" (kto zna ten wie) i wykonanie nagrań magnetofonowych prezentowanych utworów (jeden z wymogów regulaminu) jest dla mnie obecnie niemożliwe - chyba, że taśma szpulowa wchodzi w grę (też magnetofonowa, nie?) Myślę, że CD z demówkami najzupełniej wystarczy.
Odpowiedz na ten komentarz
Trebor Acibuk

wysłano: 13:11,19 październik 2008

Oboje wiemy, Antku, że chodzi tu o coś zupełnie innego. Wrzucając artykuł o festiwalu, w którym połowa informacji jest przeterminowanych robimy sobie małe jaja z czytelników... Ot co.
Odpowiedz na ten komentarz
Dorota

wysłano: 14:21,19 październik 2008

Jeśli chodzi o artykuł to zawarte są w nim wszystkie aktualne informacje jakie otrzymałam od organizatorów imprezy z prośbą o umieszczenie ich na stronie. A co do treści zawartych w regulaminie to niestety ale nie mogę za nie odpowiadać bo jest to sprawa organizatorów. Ale jeśli ktoś poczuł sie urażony to przepraszam.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI