Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

Zapraszamy do Krakowa!

Zapowiedzi festiwali szantowych

Przegląd Konkursowy "Shanties" to impreza, o start w której "walczy" się cały rok. Piętnaście imprez z kręgu piosenki żeglarskiej nominuje co roku zespoły, które mają szansę wystąpić na deskach krakowskiej Rotundy. Wystąpić i wygrać możliwość występu na ...

Przegląd Konkursowy "Shanties" to impreza, o start w której "walczy" się cały rok. Piętnaście imprez z kręgu piosenki żeglarskiej nominuje co roku zespoły, które mają szansę wystąpić na deskach krakowskiej Rotundy. Wystąpić i wygrać możliwość występu na XXIX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "Shanties".

W tym roku przegląd odbędzie się już w sobotę 9 stycznia 2010 r.

Zespoły, które w minionym roku nie uzyskały nominacji na Przegląd mogą jeszcze przesłać zgłoszenie do 7 grudnia 2009 r., jednakże organizator zastrzega sobie, że: "W przypadku dużej ilości chętnych do udziału w Przeglądzie gwarancję występu w koncercie konkursowym mają zespoły nominowane".

Organizator prosi również organizatorów festiwali nominujących, by do 15 grudnia 2009r. przesłali nominacje wraz z kopią werdyktu jury do biura Fundacji HALS.

Więcej informacji o przeglądzie można znaleźć na stronie festiwalu: www.shanties.plEDIT:

Zobacz też: artykuł kierowany SZCZEGÓLNIE do konkursowiczów!

Informację wprowadził(a): Jolanta "Skrzypaczka" Gacka - godz. 21:10, 26 listopad 2009, wyświetlono: 1174 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI