Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Artykuły

ZMIANA W WIECZORACH FOLKOWYCH!!!

Różności

Nastąpiła zmiana wykonawcy IV Wieczoru Folkowego!!! Ponieważ zespół Perły i Łotry znów nie będzie mógł wystąpić (ach te napięte terminy) na naszym WF-ie zrobiła nam się dziura. Na szczęście prośby wysyłane na szantymaniaka się spełniają i oto gościem nadzwyczajnym IV

...

Nastąpiła zmiana wykonawcy IV Wieczoru Folkowego!!! Ponieważ zespół Perły i Łotry znów nie będzie mógł wystąpić (ach te napięte terminy) na naszym WF-ie zrobiła nam się dziura. Na szczęście prośby wysyłane na szantymaniaka się spełniają i oto gościem nadzwyczajnym IV Wieczoru Folkowego będzie SZKOOOOOOOT!!! A jednak zagra w Bytomiu! Zapraszamy gorąco.

 

KAMiL i 1 HDW

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 16:56, 8 luty 2005, wyświetlono: 942 razy

Dziadek Władek

wysłano: 16:49,10 luty 2005

Napięte Ter-Miny:-((( No i OKI, Kamil:-)))))) Tak trzymać - i nie odpuszczać! A swoją drogą dziwię się naszym Gwiazdom - grać przed własną publiką - przecież to SUPER SPRAWA - ale też Gwiazdy potrafią być kapryśne - czasem "pomrugać" A że zagra SZKOT - no to bajer :-) Masz klasę:-)
Odpowiedz na ten komentarz
Doktor

wysłano: 22:36,10 luty 2005

..."gwiazdy" gwiazdami, terminy terminami a czasem w zyciu dzieje sie tak, ze po prostu sie nie da. Zagramy w Bytomiu w innym terminie, Kamila i publicznosc przepraszam. 17-go naprawde nie moge, i to z powodu moich zajec koncert trzeba bylo odwolac. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 12:49,11 luty 2005

jak mawia Doktor, ale nic to! Jestem uparty i Wam Drogie Perełki nie odpuszczę!!! Bardzo tu na Was czekamy i smaki nam rosną. Doktorze, nie martw się - jakiś termin musi nam spasować a jeśli to spotkanie, na którym musisz być pomoże tej ekipie to jestem za!!! Głosuję na nich od lat :-) i gorąco popieram. Reszcie przypominam, iż zespoły które u nas grały bądź zagrają - robią to nieodpłatnie - i WIELKIE DZIĘKI IM ZA TO!
Odpowiedz na ten komentarz
zmora

wysłano: 19:54,12 luty 2005

Co jak co ale \"dobrego wójka Szkota\" to sie nie spodziewalam... wesolo bedzie ze HEJ!!! No a Perelki i tak musza u nas zagrac. To chyba nie podlega dyskusjom :) Pozdrowienia! SAIL HO!
Odpowiedz na ten komentarz
ivan-pp

wysłano: 20:14,12 luty 2005

No właściwie to cała treść zawarta jest w tytule ..jupi!
Odpowiedz na ten komentarz
zmora

wysłano: 19:43,18 luty 2005

naprawde niskie poklony dla Dziadka Władka... ze tez ci sie chcialo przyjechac :) no ale coz jak sie bawic to sie bawic a jak zeglowac to az do Hilo :)))
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI