Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Festiwale

RockWater Festival Serwy

Serwy

Serwy, miejscowość położona 17 km od Augustowa nad jednym z najpiękniejszych jezior Suwalszczyzny, stała się stolicą "rocka marynistycznego". Co roku w sierpniu można usłyszeć tam najciekawszych przedstawicieli tego nurtu.

Festiwal wystartował w 2004 r., pod obecną nazwą funkcjonuje od 2011 r. Wcześniej znany głównie jako "Rock-Szanty Festiwal".

Dyrektorem i główną siłą sprawczą imprezy od samego początku jest Grzegorz Łapczyński.

Informację wprowadził(a): Maciej "YenJCo" Jędrzejko, wyświetlono: 4794 razy

Ewelina

wysłano: 14:1,23 kwiecień 2005

Znakomita impreza, fantastyczni ludzie na scenie i widowni, polecam gorąco, jedna z lepszych imprez na których byłam w zeszłym roku. W tym roku napewno będę. Pozdrawiam organizatorów i zespoły.
Odpowiedz na ten komentarz
Dodo

wysłano: 17:0,25 kwiecień 2005

Byłem w zeszłym roku i będę w tym. Bawiłem sie na wielu imprezach szantowych ( Mikołajki, Giżycko itd.), ale ten na Serwach jest zdecydowanie najlepszy. Tylko tutaj można napić się piwa przy ognisku i posłuchać jak śpiewa Kowal, Grzywa czy inni muzycy zaproszeni na festiwal. Jednym słowem fajne klimaty, fajni ludzie, fajna muzyka i bardzo życzliwa miejscowa społeczność. Jeśli Serwy 2005 maja byc jeszcze lepsze niz zeszłoroczne ( tak zapowiadają organizatorzy), to już znalazłem sposób na spędzenie letniego urlopu. TYLKO NA SERWACH!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i do zobaczenia na festiwalu:)))
Odpowiedz na ten komentarz
Dodo

wysłano: 17:44,25 kwiecień 2005

Witam. Przykro mi to pisać, ale z powodu braku udziału na Waszym festiwalu warszawskiego zespołu Strefa Mocnych Wiatrów pierwszy raz w życiu zerzygnuje z przyjazdu do Giżycka. Myślalem, że zauważycie takie ciekawe objawienie jakim jest SMW, ale nic z tego. Ile można w kółko sluchać tych samych wykonawców?! Żegnam i jadę na Serwy - tam jest lepszy festiwal.
Odpowiedz na ten komentarz
Janek

wysłano: 12:27,26 kwiecień 2005

Ja też tam byłem i podzielam wypowiedzi przedmówców. Fantastycznie przygotowana, profesjonalnie nagłosniona i zabawnie prowadzona. Zapowiedzi na ten rok są imponujace, zespoły dobrane z wyczuciem tendencji jakie panują czyli szany nieco mocniej. I to czego niema gdzie indziej- piękne czyste jezioro i dziewicza przyroda. Jestem na 100%. Pozdrawiam wszystkich Jasio Jendruch - Katowice
Odpowiedz na ten komentarz
robin

wysłano: 14:35,28 kwiecień 2005

Z zapowiedzi wyglada że imprezka w tym roku imponująca, ale napiszcie gdzie to jest i jak tam z noclegiem i jedzonkiem. Prawde powiedziawszy nie wiem gdzie to jest ale jestem bardzo zainteresowany jeśli to jest niedaleko Augustowa.
Odpowiedz na ten komentarz
Kesja

wysłano: 19:15,28 kwiecień 2005

Naprawdę żal ogarnia, gdy przypomnę sobie Wasze koncerty i Ciebie na scenie, choćby w Charzykowych. Świetny koncert i atmosfera, której twórcą byłeś także Ty. Dlatego nie rozumiem tych wszystkich, absurdalnych moim zdaniem, zarzutów pod Twoim adresem - że niby nie umiesz śpiewać? grać na gitarze? no cóż, widać ktoś albo musi mieć do Ciebie wielki żal o coś osobistego i w ten sposób się odgrywa albo nie ma nawet grama tolerancji dla prawdziwego talentu. Zresztą, jeśli komuś nie odpowiada sposób, w jaki śpiewasz - nie musi Cię słuchać i potem obrażać. Chyba, że ma skłonności do masochizmu... ;) 3maj się ciepło i wracaj do Róży :))) !
Odpowiedz na ten komentarz
Janek

wysłano: 13:11,29 kwiecień 2005

Robin, Serwy są koło Augustowa ( jakieś 15 km. na północny wschód). Serwy to nie tylko nazwa miejscowości ale również bardzo malowniczo położonego, czystego jeziora. Spać można pod namiotem - w odległości mniej więcej 300 m. od sceny ( nocleg to koszta ok.8 zł za dobę) albo w domkach kempingowych oraz kwaterach prywatnych (ceny od 20 zł. za dobę). Żarełko jest tanie - solidny obiad z dwóch dań koszruje od 10 do 12 zł. W tym roku (w zeszłym z resztą też) grać będa na pewno: Zejman&Garkumpel, EKT Gdynia, Ostatnia Deska Ratunku, Latajacy Holender i Strefa Mocnych Wiatrów (rasowa, rockowa formacja grajaca szanty) i prawdopodobnie Orkiestra Dni Naszych. Bilety na imprezę w cenie 10 zł. Piwo na miejscu po 4 zł. za kufelek. Nic dodac nic ująć. Tutaj po prostu trzeba przyjechać. Powyższe informacje podaję po rozmowie z liderem zespołu Strefa Mocnych Wiatrów, pozdrawiam Janek.
Odpowiedz na ten komentarz
Hunter

wysłano: 13:26,29 kwiecień 2005

Wiem z pewnego źródła, że nie bedzie SMW w Giżycku. Pojedziemy zatem tam, gdzie grają. Zgredy mają swój festiwal i niech tak zostanie. Reszta jedzie na Serwy.
Odpowiedz na ten komentarz
Basia

wysłano: 11:57,6 maj 2005

Przyjadę z koleżankami napić się piwa, posluchać muzyki i trochę poświntuszyć. Drżyjcie chłopaki!!! Pozdrowienia dla "Grzywki" i calej SMW. Hej!
Odpowiedz na ten komentarz
Andy

wysłano: 14:59,9 maj 2005

Muzyczka, ładne dziewczęta, zimne piwko, czyste jezioro - czy to możliwe? Na co czekać, jazda na Serwy!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI