Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Gazeta

SZANTYMANIAK nr 3/2004

Zobacz magazyn w formacie PDF

Jeszcze nie ostygł numer 2 a już kończyłem pracę nad trzecim Magazynem Miłośników Pieśni Morza "SZANTYMANIAK". Sobotniego wieczoru, w przerwie między szantowaniem we Wrocławiu, słuchając w necie relacji z Wrocka, domykałem kolejne wydanie. To była prawdziwa rzeź. Zmiana terminu

...

Jeszcze nie ostygł numer 2 a już kończyłem pracę nad trzecim Magazynem Miłośników Pieśni Morza "SZANTYMANIAK". Sobotniego wieczoru, w przerwie między szantowaniem we Wrocławiu, słuchając w necie relacji z Wrocka, domykałem kolejne wydanie. To była prawdziwa rzeź. Zmiana terminu wrocławskiego festiwalu (zamiast marzec - luty) namieszała nam trochę w planach wydawniczych, ale zdążylim i szantymaniacy krakowscy mogli też cieszyć sie specjalnym wydaniem gazety. "Szantymaniak" papierowy troszkę nam okrzepł. Zaczyna wyglądać już jak prawdziwy magazyn (?!?), a z pierwszej strony to jestem naprawdę dumny - sam składałem :-).

Na łamach pojawił się kolejny korespondent - Rafał "Taclem" Chojnacki, który napisał tekst o krakowskich szantach. Mnie z kolei udało się porozmawiać z Kubą Owczarkiem z zespołu Sąsiedzi. Poza tym zaprezentowaliśmy w gazecie zespoły, które wywalczyły zaproszenie do koncertów podczas Shanties, no i przypomnieliśmy lauretaów poprzednich tegorocznych konkursów - z PPP i Wrocławia.

Numer wydano dzięki wsparciu i zaufaniu (za co dziękuję w tym miejscu gorąco) firm JotDe, NAT oraz T.I.G.A. Yacht. Znowu się udało. Podobno do trzech milionów razy sztuka - zobaczymy ;-)

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski, wyświetlono: 1996 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI