Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Koncerty

3 Wieczór folkowy - PASSAT w Bytomiu

Bytom - 16 grudzień 2004 (czw.) godz. 18:0


W ramach 3 Wieczoru Folkowego na scenie kameralnej MDK nr 1 w Bytomiu wystąpi zespół PASSAT. Trzy dziewczyny, o bardzo ciekawych barwach głosów, oraz trójka panów wspomagających je na instrumentach (skrzypce, bas, gitara) dali już koncert na "Eko-Tratwie". Jak na debiut (w tym składzie, bo zespół Passat działa na rynku szantowym od 2000 roku) było obiecująco. Mam nadzieję, że w Bytomiu (w końcu zagrają u siebie!) wypadną jeszcze lepiej. 3 Wieczór Folkowy, czwartek, 16 XII godz. 18.00, MDK nr 1, Bytom, ul. Powstańców Warszawskich 12 (30m od dworca PKP/BUS).

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski, wyświetlono: 906 razy

Dziadek Władek

wysłano: 13:39,16 grudzień 2004

Tyle słońca w Waszym mieście... Oby te wieczory były wspaniałe, pełne śpiewu, radości i wrażeń... Niech Bytom odbierze choć troszkę Warszawie i innym wielkim miastom, gdzie w "portowych tawernach" kipi żeglarskie życie i słychać głosy szantymenów... Do świąt już biziutko - więc niech i ze sceny popłyną słowa pełne życzeń dla zgromadzonych w sali MDK. A ja - dołaczam się do nich i zyczę Wszystkim tam obecnym wesołych, pełnych słońca, usmiechu, radości, rodzinnych spotkań i wspomnień Świąt Bożego Narodzenia !!!! A że do końca tego roku już tylko kilka dni - więc niech tak one, jak i wszystkie następne biegną gnane dobrym, sprzyjającym każdemu wiatrem.....
Odpowiedz na ten komentarz
Bradelki

wysłano: 14:45,17 grudzień 2004

Drodzy Chłopcy!!! Z okazji Waszego jubileuszu,składamy Wam serdeczne gratulacje..i życzymy dalszych sukcesów muzycznych i nie tylko..:)...Tak dalej..:)
Odpowiedz na ten komentarz
Basieńka

wysłano: 18:44,12 styczeń 2005

wstyd sie przyznac ale ja jetsem poczatkujaca w tej muzyce ale to nie jest wazne najwazniejsze jest to ze mi sie podobacie ;] ;] (lubienie was zaczeło sie w minione wakacje dzieku moim wspaniałym przyjaciolom, ktorzy zabrali mnie na ppp) pozdrawiam :);)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI