Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Koncerty

Betty Blue w Łykendzie

Wrocław - 16 listopad 2011 (śr.) godz. 20:0


Gorąco zapraszamy do spędzenia środowego wieczoru 16 listopada we wrocławskim Klubie Łykend razem z BETTY BLUE i naszymi błękitnymi piosenkami! Obiecuję, że będzie wyjątkowo i różnorodnie - coś dla duszy i coś dla ciała (z urodzinowym skorpionim pozdrowieniem od Kwiatucha ;)

 

Część pierwsza bardziej kameralna, część druga bardziej rockowa, jako że zagra z nami gościnnie perkusista Piotr Piotrowski - ten sam, który wspomógł nas w zeszłym roku na koncercie z okazji 5-lecia zespołu (zob. http://www.youtube.com/view_play_list?p=C5B2F52B051B84B2).

 

Po raz drugi we Wrocławiu, ale pierwszy raz w Klubie Łykend zagra też z nami nasz basista z Trójmiasta Damian Kociołek, czyli Długi! Gościnnie wystąpi również nasz dawny basista Piotrek Wołowski (zwany ongiś przez nas pieszczotliwie "Synkiem" ;) oraz Marta Łydka, na co dzień grająca na basie w rockowej kapeli Pawła - MESCALERO (http://www.myspace.com/mescaleropl).

 

Jednym słowem, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Zabrzmią piosenki jeszcze w Łykendzie niewykonywane i takie, które usłyszycie po raz  pierwszy w ogóle (sami jesteśmy ciekawi, jak wypadną ;)

Nie może Was zabraknąć!!

 

środa, 16 listopada, godz. 20.00

Klub Łykend, Wrocław, ul. Podwale 37/38

bilety: 5 zł - przedsprzedaż, 8 zł - w dniu koncertu

Wystąpili:

Użytkownicy, którzy ostatnio zapisali się na to wydarzenie:zapisz się na to wydarzenie lista wszystkich uczestników (0)

Jeszcze nikt się nie zapisał na to wydarzenie.

Informację wprowadził(a): Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk, wyświetlono: 639 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI