Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Koncerty

Dominika Żukowska i Andrzej Korycki w tawernie Korsarz

Warszawa - 23 lipiec 2011 (sob.) godz. 20:0


Projekt Fundacji Ocean Marzeń, pod tą samą nazwą, został powołany w celu kształtowania wśród młodzieży przyszłej kadry żeglarskiej, wychowywania młodych adeptów w duchu etykiety żeglarskiej i najlepszych praktyk żeglarskich.

Dochód z koncertu zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Ocean Marzeń, która realizuje projekt "żeglarski" skierowany do dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka. Szczegóły o fundacji: http://oceanmarzen.org.pl/ i jej projekcie: http://oceanmarzen.org.pl/​index.php/ocean/opisprojek​tu

W czasie spotkania wystąpią Dominika Żukowska i Andrzej Korycki. Niepowtarzalny duet, na koncertach którego cała publiczność nie dość, że śpiewa i kołysze się wraz z artystami, to jeszcze często sama układa repertuar muzycznego spotkania, proponując kolejne utwory.

Porywają publiczność w niesamowity rejs tawerną, gdzie w uszach szepcze wiatr i nieraz zabierają w podróż na wschód, nucąc ballady Okudżawy, czy Żanny Biczewskiej.

Różnorodność rytmów, wspaniale dobrane głosy i znakomite teksty, połączone akompaniamentem gitar, gwarantują niezapomniany wieczór żeglującą tawerną.

Bilety: 30 zł, dzieci i młodzież do lat 18 wstęp wolny (możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów i stolików pod adresem fundacja@oceanmarzen.org.p​l)

Koncert: 20:00

Tawerna KOrsarz
ul. Gostyńska 45, Warszawa
www.tawernakorsarz.pl

Wystąpili:

Użytkownicy, którzy ostatnio zapisali się na to wydarzenie:zapisz się na to wydarzenie lista wszystkich uczestników (0)

Jeszcze nikt się nie zapisał na to wydarzenie.

Informację wprowadził(a): Sławek Sobotka , wyświetlono: 803 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI