Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Koncerty

Mirosław "Kowal" Kowalewski w Starym Porcie

Chorzów - 7 styczeń 2010 (czw.) godz. 19:30


Lider zespołu Zejman i Garkumpel, znany też jako "Zejman". Styl, który uprawia sam nazywa "szantą szuwarowo-bagienną". Śpiewa piosenki o Mazurach, o żeglowaniu, czasem o dzieciach i dla dzieci. Programy dziecięce to jego specjalność i nie ma w tym temacie sobie równych. Barwne widowiska z przebraniami, konkursami, nauką piosenek. Autor wielu szlagierów żeglarskich m. in. wiecznie popularnej "Samanty".

Koncerty solowe to rzecz całkiem nowa i z pewnością nieczęsta w karierze scenicznej artysty, więc tym bardziej koncert godny uwagi.

 

Tawerna żeglarska STARY PORT

ul. Rynek 13

Chorzów

 

wstęp: 5 zł przedsprzedaż, 7 zł w dniu koncertu

Użytkownicy, którzy ostatnio zapisali się na to wydarzenie:zapisz się na to wydarzenie lista wszystkich uczestników (0)

Jeszcze nikt się nie zapisał na to wydarzenie.

Informację wprowadził(a): Michał Nowak, wyświetlono: 745 razy

Brzydki Piotruś

wysłano: 18:30,5 styczeń 2010

Już się cieszę na spotkanie z "Kowalem" "Zejmanem" "Garkumplem" jak by Go nie nazywać wart jest tyle złota ile waży, a że waży sporo - więc??? Strasznie cenię Kowalowe umiejętności w kontakcie z dzieciakami, miałem parę okazji zobaczyć Go w akcji, no SUUUPPPER. Kto tego nie widział, to po pierwsze niech szczerze żałuje że minęła go taka uczta, a po drugie niech pilnie szuka okazji aby zobaczyć Mirka w takim spektaklu. Nie będę chyba oryginalnym jeśli powiem że na czwartkowy koncercik pójdę do Starego Portu po to by usłyszeć "Samantę" w autorskim wykonaniu.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI