Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Koncerty

Nadmorskie Spotkania z Piosenką Żeglarską - Ula Wołodkowicz i Flauta

Gdynia - 5 grudzień 2007 (śr.) godz. 19:0


Już czwarty rok organizuję w Gdyni w Hotelu Nadmorskim "Nadmorskie Spotkania z Piosenką Żeglarską. W gościnnych progach hotelu, w kawiarni muzycznej "Wenecja" wystąpili już prawie wszyscy najlepsi wykonawcy nurtu szantowego. W roku 2007 byłem wraz z zespołem Kochankowie Rudej Marii zaproszony na festiwal w Giżycku i tam, słuchając występów zespołów biorących udział w konkursie zostałem zauroczony wspaniałym występem Uli Wołodkowicz z zespołem. Zaraz po zejściu ze sceny zaprosiłem ich do występu w Gdyni. Nie wiedziałem jeszcze, że zdobędą I miejsce na tym festiwalu, czyli nie sugerowałem się werdyktem jury. Postanowiłem również od tego momentu zapraszać do Gdyni młodych wykonawców, którzy moim zdaniem zasługują na promocję. Każdego roku w pierwszą środę grudnia występować będą młodzi wykonawcy, nieznani jeszcze szerokiej publiczności.

Zapraszam zatem na występ zespołu "Ula Wołodkowicz i FLAUTA" w składzie: Urszula Wołodkowicz, Piotr Janowski i Bartek Stankiewicz.

W takim składzie zespół gra od dwóch lat. Wiosną 2006 roku zdobyli wyróżnienie na festiwalu "Kopyść" w Białymstoku, latem 2006 roku zdobyli trzecie miejsce na festiwalu w Giżycku, a w tym roku w Giżycku zajęli pierwsze miejsce.

Proszę o serdeczne przyjęcie młodych wykonawców.Wstęp jak zwykle wolny. KADŁUB.

Miejsce: Hotel Nadmorski

Użytkownicy, którzy ostatnio zapisali się na to wydarzenie:zapisz się na to wydarzenie lista wszystkich uczestników (0)

Jeszcze nikt się nie zapisał na to wydarzenie.

Informację wprowadził(a): Andrzej "Kadłub" Kadłubicki, wyświetlono: 737 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI