Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Koncerty

Pępkowo-Kawalerskie Trzech Majtków

Sopot - 12 wrzesień 2007 (śr.) godz. 20:0


Dość niespodziewanie i spontanicznie postanowiliśmy świętować podwójną uroczystość - pępkowe z okazji narodzenia Tomasza Marka  - prawowitego dziedzica Edka Hańczy (Trzy Majtki), oraz ostatnich dni wolności Gerarda Wanty vel Łukasza Zięby (również Trzy Majtki)  :)

 

Tomasz Marek urodził się 2 września jako wcześniaczek. Tym nie mniej od początku radzi sobie świetnie - samodzielnie oddycha i po początkowych niewielkich problemach już przybiera na wadze, a wyniki ma bardzo dobre. Rodzice są z niego bardzo dumni i jesteśmy przekonani, że wyrośnie z niego wspaniały szantymaniak ;)

 

Łukasz Zięba postanowił zakończyć przedłużający się już bardzo niebezpiecznie okres  kawalerski i 22 września wypowie sakramentalne "tak" na ślubnym kobiercu - wszelkie próby odwiedzenia go od tego zamiaru skazane są na niepowodzenie gdyż wybranką jego serca jest przeurocza Anna ;)  Mimo to stan kawalerski zamierza żegnać hucznie w gronie przyjaciół :)

 

Impreza otwarta odbędzie się w Plaży Piratów (Sopot, 14 wejście na plażę, za Grand Hotelem idąc w stronę Gdyni), w najbliższą środę. Wstęp wolny. Swój udział zapowiedzieli: Trzy Majtki, Kamil Badzioch, Waldek Mieczkowski, Gdańska Formacja Szantowa, CDN i... ;)

 

Zapraszamy od 20:00. Wiemy, że to środek tygodnia, ale liczymy na Wasze liczne przybycie ;)

Do zobaczenia

 

Wystąpili:

Użytkownicy, którzy ostatnio zapisali się na to wydarzenie:zapisz się na to wydarzenie lista wszystkich uczestników (0)

Jeszcze nikt się nie zapisał na to wydarzenie.

Informację wprowadził(a): Edward "Eddy" Hańcza, wyświetlono: 656 razy

misiek

wysłano: 23:24,11 wrzesień 2007

Edku , Łukaszu ,Tomaszu Marku Mamo Tomasza i oczywiście wybranko serca Łukasza Anno WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO nie mogę przybyć do Sopotu więc wypije Wasze Zdrowie tam gdzie najczęściej przebywam czyli w Warszawawie .Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI