Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Koncerty

Słoneczne wspomnienie lata

Warszawa - 28 sierpień 2004 (sob.) godz. 13:0


Żagle na polu ?...
A jakże! Na polu… mokotowskim w Warszawie

 

Dnia 28 sierpnia od godziny 13.00 do 18.00. Tam uśmiechem, wiatrem i żaglami zabrzmi koncert pt.:

 

„Słoneczne wspomnienie lata”

 

Kończą się powoli wakacje i kresu również dobiega „Lato w mieście”.  Tak niedawno rozbujaliśmy Pałac Kultury żeglarskim śpiewem inaugurującym tę wspaniałą akcję, a dziś zapraszamy wszystkich na koncert, który ją zamyka. Opaleni, wypoczęci i pełni wakacyjnych wspomnień, spotkajmy się całymi rodzinami w okolicy pubu „LOLEK” na polach mokotowskich, gdzie od godziny 13.00-stej brzmieć będą piosenki żeglarskie i szanty w wykonaniu najlepszych polskich wykonawców. O swoich ( i Waszych…) przygodach śpiewać będą: „Mechanicy Szanty”, „Orkiestra Dni Naszych”, „Orkiestra Samanta” oraz „Zejman & Garkumpel”.

Wesołą, rodzinną zabawę zwieńczy o godzinie 17.00-stej występ tak lubianego  „Kabaretu OTTO”. Ci , co byli na koncercie  inauguracyjnym wiedzą, że śpiewanie spod znaku wiatru, żagli i przygody to wspaniały pretekst do wspólnej zabawy. Zabawy na którą zapraszają organizatorzy: Władze miasta, Stołeczna Estrada, TTKF, TVP 3, dziennik „Życie Warszawy”, magazyn sportów wodnych Żagle, agencja Unicorn Group i wszyscy wykonawcy!.  A Was nie może tam zabraknąć…!!!

Użytkownicy, którzy ostatnio zapisali się na to wydarzenie:zapisz się na to wydarzenie lista wszystkich uczestników (0)

Jeszcze nikt się nie zapisał na to wydarzenie.

Informację wprowadził(a): Wojciech "cicik" Małota, wyświetlono: 489 razy

V.Ziutek

wysłano: 15:47,24 sierpień 2004

Hej! Na plakacie, który widziałem dziś na Placu Bankowym wymienieni byli także folk'n'rollowcy z kamandy Orkiestra Dni Naszych. Pozdrawiam!
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI