Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

11/6 Urodziny!

Zaczęło się niewinnie, a tu, ani się obejrzeliśmy, a minęło już 11 lat odkąd gramy i śpiewamy pod szyldem Trzy Majtki! Ponad 6 lat ustabilizował się nasz skład, który jest niezmienny, aż do dziś. Przez ten czas napisaliśmy parę własnych ...
Zaczęło się niewinnie, a tu, ani się obejrzeliśmy, a minęło już 11 lat odkąd gramy i śpiewamy pod szyldem Trzy Majtki! Ponad 6 lat ustabilizował się nasz skład, który jest niezmienny, aż do dziś. Przez ten czas napisaliśmy parę własnych piosenek, zdobyliśmy parę nagród, odwiedziliśmy parę festiwali, wydaliśmy płytę. Choć parę razy dostaliśmy po uszach i może nie wszystko od razu się udawało, to jednak generalnie ten miniony czas był bardzo dobry. Grono naszych przyjaciół i sympatyków stale rośnie, co daje nam wiarę, że jednak jesteśmy potrzebni.

Nigdy nie świętowaliśmy naszych rocznic, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. A że nie okrągłe - to i dobrze - kto powiedział, że musi być okrągłe... Jest karnawał, więc bawmy się :)

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół, sympatyków i fanów na imprezę urodzinową, która odbędzie się 16 stycznia, w Contrast Cafe. Początek o godzinie 20:00. Wystąpią: Kamil Badzioch, B.O.R.Y. i oczywiście Trzy Majtki. Prezenty i życzenia mile widziane ;) My też przygotowaliśmy niespodzianki i dodatkowe atrakcje ;).

Do zobaczenia w Contraście!
Trzy Majtki

Informację wprowadził(a): Edward "Eddy" Hańcza - godz. 17:26, 8 styczeń 2010, wyświetlono: 733 razy

Sławek Bielan Drake

wysłano: 18:45,8 styczeń 2010

Życzenia nieprzerwanego pasma sukcesów przesyłam drake'owo z Częsochowy. Trzymta się!
Odpowiedz na ten komentarz
nata

wysłano: 19:23,8 styczeń 2010

Faktycznie dopiero co się pokazaliście a to już 11lat? Panowie-wielu udanych koncertów Wam życzę no i grona wiernych fanów!
Odpowiedz na ten komentarz
Marta

wysłano: 11:25,9 styczeń 2010

Ciekawe który jest który na tym torcie ? :P
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI