Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

46 dni do końca roku 2010

Koniec roku 2010 zbliża się wielkimi krokami. Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester już tuż, tuż a na pokładzie tawerny Korsarz jeszcze wiele ciekawych wydarzeń!


19.listopada - Zespół Wyciągnięci z Mesy powstał na początku 2000 roku dla potrzeb festiwalu RAFA w Radomiu. Tego wieczoru świętować będą swoje 10 urodziny a na scenie wystąpią: Bukanierzy, Night Rider, Portowi Lovelasi, Trzy Akordy, Wyciągnięci z Mesy, YokaShin oraz ODN. Zespół Wyciągnięci z Mesy przygotował także wiele ciekawych konkursów i niespodzianek!

25.listopada w ostatni czwartek miesiąca zapraszamy na spotkanie z poezją i balladą marynistyczną. Na pokładzie gościć będziemy bowiem wirtuozów tego nurtu Dominikę Żukowską, Andrzeja Koryckiego oraz Arka Wlizło. Dopełnieniem muzycznych wzruszeń będzie koncert Romana Roczenia.


27. listopada zapraszamy Was na spotkanie z tradycyjnymi pieśniami morza - zespołem Cztery Refy. Przez 25 lat działalności grupy współpracowało z nią kilkanaście osób. Nadal jednak trzon zespołu stanowią weterani piosenki żeglarskiej, który jako pierwszy w Polsce lansowali stare pieśni morskie z własnym tekstami lub tłumaczeniami.

03.grudnia to spotkanie z bardziej rockowym obliczem szant ale nie tylko szant. Na pokładzie gościć będziemy dwa zespoły. Pierwszy z nich to formacja ze stołecznego miasta Warszawy - zespół Mordewind - twarda, męska barwa szant na rockowo... Drugi z zespołów to polska grupa rockowa powstała w 1999 roku w Łodzi - Normalsi. Ich muzyka charakteryzuje się ostrymi gitarowymi riffami oraz niebanalnymi tekstami. Inspiracją dla muzyków są między innymi zespoły takie jak: Nirvana, Pearl Jam, Led Zeppelin czy AC/DC.

31.grudnia - Święta - tysiące pomysłów na wigilijne prezenty ale czas również myśleć o najważniejszej nocy roku 2010 - Sylwestrze. Korsarz zaprasza na wspólne przywitanie Nowego Roku na Pirackim Balu Sylwestrowym! Nasi goście będą mogli się bawić w największej tawernie żeglarskiej w Polsce! Na scenie wystąpi znakomity zespół szantowy, a dopełnieniem muzycznej zabawy będzie muzyka, która porwie gości do tańca w rytm największych przebojów lat 70, 80 i 90. W sylwestrowy wieczór gwarantujemy szampańską zabawę, wykwintne dania, open bar, profesjonalną obsługę oraz niezwykły piracki klimat. Liczba miejsc ograniczona więc już dziś rezerwujcie bilety! Informacje o imprezie Sylwestrowej znaleźć można na www.tawernakorsarz.pl w aktualnościach.

TAWERNA CZYNNA CODZIENNIE OD GODZINY 15:00. CODZIENNIE NA POKŁADZIE TAWERNY KONCERTY OD 21:00. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO KOSZTOWANIA SMAKOŁYKÓW SERWOWANYCH PRZEZ NASZYCH KUCHARZY! A DODATKOWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ZAPRASZAMY NA JESIENNĄ PROMOCJĘ!!! LITROWY DZBAN PIWA TYSKIE 10PLN!

Tawerna Żeglarska Korsarz
ul. Gostyńska 45
01-165 Warszawa

Dzielnica Wola
Obozowa róg Płockiej

biuro@tawernakorsarz.pl
kom. 0-666-204-098
tel.22 631 04 41

Informację wprowadził(a): Sławek Sobotka - godz. 14:8, 15 listopad 2010, wyświetlono: 1128 razy

Stefan Mikulski

skąd: Brwinów / Poland

wysłano: 1:26,17 listopad 2010

Hmmm, 19 listopada Portowi Lovelasi zagrają bez Grzywy?
Odpowiedz na ten komentarz
Jolanta Gacka

wysłano: 15:52,17 listopad 2010

Z tego co słyszałam Grzywa ma dar bilokacji ;)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI