Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

5. urodziny BETTY BLUE!

5 lat temu na polskiej scenie "szantowej" pojawił się zespół BETTY BLUE. Przez te lata udało nam się uwieść błękitem swoich piosenek liczne grono słuchaczy, nie tylko z rodzinnego Wrocławia. Mamy nadzieję, że nie zabraknie ich na koncercie urodzinowym zespołu!

Pierwszy występ Betty Blue - 24.07.2005

Pięć lat stuknęło nam dokładnie 24 lipca - właśnie tego dnia Roku Pańskiego 2005 zaistnieliśmy (jeszcze jako duet) pod nazwą BETTY BLUE na Festiwalu Piosenki Morskiej "Złoty Sekstans" w Pobierowie. Ten pierwszy występ od razu okazał się dla nas bardzo szczęśliwy, ponieważ zostaliśmy uhonorowani II nagrodą.

 

Fot. Tomasz FelińskiBetty Blue 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmaitych nagród i wyróżnień na przestrzeni dwóch-trzech pierwszych lat naszej działalności udało nam się zdobyć całkiem sporo, cóż jednak by one znaczyły, gdyby nie fakt, że w ślad za nimi szły coraz liczniejsze oznaki uznania i sympatii ze strony słuchaczy.

 

 

Naszych słuchaczy - naszych Przyjaciół - mamy dziś w bardzo wielu zakątkach Polski i serce nam rośnie, kiedy przybywa ich z każdym naszym występem. Oby było Was jak najwięcej, kochani BlueFani :)

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was również na naszym KONCERCIE URODZINOWYM, którym chcemy podsumować piąty rok istnienia zespołu. Świętować będziemy oczywiście w naszym ukochanym Wrocławiu, w Klubie "Łykend" już w najbliższy piątek, 3 grudnia, od godziny 20.00. Zapraszamy serdecznie, bo będzie to wieczór pełen gości i niespodzianek!!

Fot. www.bettyblue.pl

 

W pierwszej części będziecie mogli posłuchać tego, jak brzmimy w aktualnym składzie, czyli Pawcio, Bartek i ja (Elucha Kwiatucha).

 

W drugim (najdłuższym) secie zabierzemy Was w podróż sentymentalną, a to za sprawą zaproszonych gości - Przyjaciół, którzy na przestrzeni tych pięciu lat współtworzyli Betty Blue. Będziecie się mogli przekonać, jak zmieniała się nasza muzyka i nasze brzmienie.

W tej części koncertu na pewno nie zabraknie piosenek, które były tzw. "kamieniami milowymi" dla naszego rozwoju, ale pojawi się też zupełnie wyjątkowa premiera (!) z udziałem gości z zespołu flamenco. Skąd u nas flamenco? Wszystko wyjaśni się na koncercie, na którym wystąpi też WF(N)S... Co kryje się pod tym skrótem? Przekonajcie się, przychodząc w piątek do Łykendu :)

 

Fot. Tomasz FelińskiBetty Blue 2010

 


Trzeci set będzie chyba najbardziej zaskakujący. Czy wyobrażacie sobie Betty Blue z perkusją i gitarą elektryczną z przesterem? Nie? To koniecznie zostańcie do końca, żeby wysłuchać kilku naszych piosenek w całkiem nowych rockowych aranżacjach.

 

 

Do wiadomości łasuchów podam jeszcze, że - jak na koncert urodzinowy przystało - planujemy gasić świeczki na urodzinowym torcie... konsumując go potem oczywiście z Wami wszystkimi!

 

 

 

A zatem do zobaczenia (i posłuchania) w piątek w Łykendzie!

Zobacz także

W naszym archiwum

Informację wprowadził(a): Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk - godz. 15:34, 30 listopad 2010, wyświetlono: 1717 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI