Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Bałtycka wyprawa Neptuna, czyli Zejman dla dzieci we Wrocławiu

Sobotnie przedpołudnie na wrocławskim festiwalu to czas przeznaczony dla dzieci. Zespół Zejman & Garkumpel proponuje... bałtycką wyprawę Neptuna.

Fot. Unicorn Group

Podczas tegorocznego festiwalu „Szanty we Wrocławiu”, zespół Zejman & Garkumpel przedstawi spektakl muzyczny dla dzieci zatytułowany „Bałtycka wyprawa Neptuna”. Koncert odbędzie się w sobotę 19.02.2010 o godz. 11.00, w Hali IASE. Jak co roku na dzieci czeka wspaniała, żeglarska przygoda.

 

 

Gdzie jest Prozerpina?

 

Spektakl rozpocznie się na gdańskim Jarmarku Dominikańskim, gdzie Neptun wraz z Prozerpiną robią zakupy. W pewnej chwili boska małżonka znika z oczu Neptuna, a ten - szczerze zaniepokojony - zaczyna jej szukać. Te poszukiwania zmieniają się w kolejną, pełną przygód wyprawę, podczas której Neptun wspólnie z dziećmi odwiedzi nadbałtyckie porty.

Fot. Unicorn Group

Każdy przystanek będzie pretekstem do zabawy muzycznej, przy czym niemal wszystkie utwory w przedstawieniu będą oparte o folklor danego kraju. Dzięki temu poznamy muzykę i tańce regionów nadbałtyckich. Zakończenie wyprawy znajdzie swój finał również w Gdańsku, gdzie małżonkowie szczęśliwie odnajdą się, co stanie się pretekstem do muzycznego podsumowania podróży. Kolejne spotkanie dzieci z zespołem Zejman & Garkumpel bez wątpienia przysporzy najmłodszym i ich rodzicom wiele przyjemności i miłych wrażeń, tym bardziej, że wzorem zeszłych lat muzycy zaproszą dzieci do aktywnego udziału we wspólnej zabawie.

 

Tekst: Unicorn Group

Zobacz także

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 22:31, 17 luty 2011, wyświetlono: 1653 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI