Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Beltaine - nominacja do Irish Music Awards 2010! Głosowanie trwa!

Nasz rodzimy zespół Beltaine został nominowany do nagrody Irish Music Awards 2010. Pomóżmy im zdobyć tę nagrodę!

Konkurs organizowany jest przez The Irish Music Association. Nasz zespół startuje do nagrody Irish Music Awards 2010 jako jeden z czterech w kategorii "Top Celtic Rock Band". O wygranej decydują w przeważającej większości głosy internautów.

 

Głosować można po zarejestrowaniu i zalogowaniu na forum The Irish Music Association  w wątku 2010 Irish Music Awards Public Voting/Top Celtic Rock Band (US, IRE, EU, UK) zaznaczając kropkę przy Beltaine i klikając Submit vote.

 

Ostatni rok był dla chłopaków z Beltaine wyjątkowo pracowity i jak sami stwierdzają, udany. Przede wszystkim wydali trzeci krążek, album nosi nazwę TRĺÚ. Jak sami zaznaczają, TRĺÚ jest kwintesencją tego, co zawsze chcieli razem osiągnąć. Warto dodać iż współprodukcją i miksami zajęli się Jarosław Smak i Mariusz Dziurawiec, znani choćby ze współpracy z zespołami takimi jak Kapela Ze Wsi Warszawa, Vavamuffin, Masala Soundsystem czy Zion Train. Ponadto zespół wzbogacił się o teledysk promujący nowy album, teledysk można zobaczyć na ich kanale YouTube pod adresem http://www.youtube.com/user/beltainepoland


Nominację do Irish Music Awards 2010 przyjęli z wielkim zaskoczeniem i traktując to jako wielkie wyróżnienie proszą swych fanów, i nie tylko, o wsparcie i oddanie na nich głosu.

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie zespołu www.beltaine.pl

Informację wprowadził(a): Adam "Adams" Romański - godz. 23:59, 4 grudzień 2010, wyświetlono: 1541 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI