Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Boatshow w Poznaniu zaprasza amatorów

W dniach 6-8 listopada w Poznaniu odbędą się kolejne Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow". Jak zwykle przy tej okazji nie powinno zabraknąć odrobiny żeglarskiej muzyki. Pojawia się także jedyna w swoim rodzaju szansa promocji ...

W dniach 6-8 listopada w Poznaniu odbędą się kolejne Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow". Jak zwykle przy tej okazji nie powinno zabraknąć odrobiny żeglarskiej muzyki. Pojawia się także jedyna w swoim rodzaju szansa promocji dla młodych twórców na jednej z największych żeglarskich imprez w Polsce. Oto "list otwarty" Macieja Olszewskiego, szefa poznańskiego Szanta Claus Festiwal i współorganizatora (z ramienia WOZŻ) tegorocznej sceny szantowej na targach.

 

* * *

 

Minął rok od czasu jubileuszowych X targów "Boatshow", które z Łodzi przeniosły się do Poznania. Targom tym zawsze towarzyszyła świetna atmosfera i szantowe koncerty. Dzięki życzliwości organizatorów tak będzie nadal! Pojawiła się kolejna okazja do występów w Poznaniu!!!

Już w listopadzie w dniach od 6 do 8 odbędą się XI targi "Boatshow 2009". W czasie ich trwania wewnątrz pawilonów targowych zostanie zorganizowana Scena Szantowa i możliwości PROMOCJI dla młodych artystów-amatorów, którzy chcią pokazać się, promować i dać poznać szerszej publiczności. W imieniu Organizatorów targów proponuję Wam możliwość występów w niedzielę 8 listopada w godz. 10-16 w wymiarze 3x15 min. oraz bez ograniczeń kolportaż ulotek i innych materiałów informacyjnych, sprzedaż płyt i szeroko pojętą autopromocję na terenie targów. Za występy nie jest przewidziane honorarium. W czasie targów odbędą się również występy zespołów i solistów z czołówki polskiej sceny szantowej, na które serdecznie zapraszamy. Szczegóły wkrótce.

Organizatorzy oferują oczywiście darmowe wejściówki na targi dla zakwalifikowanych zespołów wg listy imiennej i poczęstunek w tawernie po występie. Dojazd na koszt własny.

Sądzę, że jest to ciekawa inicjatywa, której jeszcze w Polsce nie było i warto spróbować swoich sił. Więcej informacji o targach na www.boatshow.pl.

Zainteresowanych proszę o info zwrotne na mojego maila: molsz@po.home.pl, a wszystkich o komentarze.

 

Pozdrawiam

Maciej Olszewski

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 21:16, 27 październik 2009, wyświetlono: 764 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI