Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Burczybas 2007 we Wdzydzach Kiszewskich już dziś!

To już dziś! Po raz IV organizowany jest Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej we Wdzydzach Kiszewskich. Tym razem impreza jest zaplanowana jako dwudniowa - 29 i 30 czerwca i odbywa się pod hasłem - Bezpieczne ...

To już dziś! Po raz IV organizowany jest Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej we Wdzydzach Kiszewskich. Tym razem impreza jest zaplanowana jako dwudniowa - 29 i 30 czerwca i odbywa się pod hasłem - Bezpieczne Wakacje.

 

Pierwszego dnia, w piątek, odbędzie się przegląd konkursowy w formie 30 minutowych minirecitali zespołów konkursowych: B.O.R.Y., BraDeLi, CDN, Fucus, Kliwer, Lego, Przemek Burel i Przemek Maruchacz, Velbot, Wojtek i Przyjaciele. Koncert konkursowy zaczynamy o godzinie 19:00. Cieszymy się, że tak wiele zespołów zgłosiło się do konkursu, bo przez swoją różnorodność i wielość zyska on mocno na wartości.

 

Na sobotni, całodniowy, rodzinny piknik przygotowano szereg atrakcji zarówno dla tych najmłodszych jak i dla starszych - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zabawę rozkręcamy już od 11 rano! Będą pokazy ratownictwa, pokazy akcji policyjnej, prezentacje luksusowych aut, a dla najmłodszych zabawa w samochodowym miasteczku i możliwość zrobienia karty rowerowej.

 

Wieczorem zaś o 19:00 koncert galowy laureatów konkursu i zaproszonych gwiazd: Marka Szurawskiego, BananaBoat, Strefy Mocnych Wiatrów, DNA, Kliprów oraz współorganizatorów - Trzech Majtków

 

Patronad nad imprezą objęli: Wojewoda Pomorski, Marszałek woj. Pomorskiego, Komendant Wojewódzkiej Policji. W Komitecie Honorowym zasiadają: Starosta Powiatu Kościerzyna, Wójt gminy Kościerzyna, Burmistrz Miasta Kościerzyna Komendant Powiatowy Policji.


Patronat medialny i sponsorzy: Hotel Niedźwiadek, autoryzowany dealer Forda - BigAutohandel, Ogicom - lider usług internetowych, Contrast Cafe - kultowa tawerna w Gdyni, tawerna Dwa Światy, Jachting - miesięcznik dla żeglarzy, wydawnictwo Promare, Activitas - Stanica Wodna PTTK, Echo miasta - dziennik bezpłatny, Dziennik Bałtycki, Radio EskaNord, Szantymaniak, PZU S.A. El-Tynk - przedsiębiorstwo budowlane, Farmed - grupa aptek. Bezpieczeństwo zapewnia biuro ochrony osób i mienia - Total Security

 


Zapraszamy zatem do Wdzydz Kiszewskich w dniach 29-30 czerwca na wspaniałą zabawę!
Strony internetowe Festiwalu: www.burczybas.pl

 


Zobacz także:

Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Burczybas" - Wdzydze Kiszewskie

 

Informację wprowadził(a): Edward "Eddy" Hańcza - godz. 0:7, 29 czerwiec 2007, wyświetlono: 603 razy

ewelina

wysłano: 18:18,9 czerwiec 2007

Zapowiada się ciekawa imprezka trzeba to zobaczyć :P
Odpowiedz na ten komentarz
Antek Stalich

wysłano: 18:23,9 czerwiec 2007

... Ty tutaj? Witaj!
Odpowiedz na ten komentarz
Johno

wysłano: 2:11,10 czerwiec 2007

Jak w tytule:)
Odpowiedz na ten komentarz
adamescu

wysłano: 21:15,12 czerwiec 2007

To dobrze, że recitale zespołów konkursowych będą półgodzinne. Taki czas daje każdemu zespołowi możliwość faktycznej prezentacji swojego materiału, eliminuje przypadkowość z konkursu i niepotrzebne stresy na zasadzie: "Ledwo się podłączyliśmy, a już trzeba schodzić". Widać, że Majtki z głową podchodzą do organizacji, co mnie zresztą wcale nie zaskakuje. Pozdrawiam Was 3Majtki:)))
Odpowiedz na ten komentarz
Antek Stalich

wysłano: 22:19,12 czerwiec 2007

...poza łódzkimi zespołami? Województwo łódzkie jest mi bliskie jeśli chodzi o możność dojazdu. Niestety, poza Łodzią i to w czasach Gniazda Piratów nie było zbyt wiele występów w innych miastach, miasteczkach czy wsiach województwa. Pamiętam jeden występ Mechaników Shanty w Zduńskiej Woli. Sala była niemal pusta. Chyba nie dlatego, ze Mechanicy są złym zespołem, prawda?
Odpowiedz na ten komentarz
tomash

wysłano: 10:28,29 czerwiec 2007

...do jutra :D
Odpowiedz na ten komentarz
Łuki

wysłano: 11:52,1 lipiec 2007

Kto wygrał konkurs??
Odpowiedz na ten komentarz
Edek

wysłano: 17:49,1 lipiec 2007

Jury po burzliwych naradach postanowiło przyznać następujące nagrody: I miejsce - zespół Kliwer z Ustki II miejsce - zespół Fucus z Wejherowa III miejsce - zespół B.O.R.Y. z Warszawy Jury nie było jednogłośne. Wszystkie zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom i wybór był naprawdę trudny.
Odpowiedz na ten komentarz
Anna Korzon "Amaya"

wysłano: 18:41,1 lipiec 2007

Jak już tniecie mój film, to chociaż zachowajcie planszę końcową. To tak na fali ostrych dyskusji na temat praw autorskich. (I tak Was uwielbiam...) :-)
Odpowiedz na ten komentarz
Antek Stalich

wysłano: 20:5,1 lipiec 2007

... może będzie warto zastapić to wideo filmikiem autorstwa Bojanka, on ma trochę więcej luzu ;-)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI