Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

CAŁA NAPRZÓD! W Gdańsku ruszyło nowe, szantowe miejsce.

1 sierpnia ruszyło w Gdańsku, w znakomitej lokalizacji nowe miejsce, w którym możemy posłuchać i pośpiewać piosenki o morzu, marynarzach i żeglarzach. "CAŁA NAPRZÓD!

Witam serdecznie,

Miło mi jest poinformować Was, że na terenie Trójmiasta, a konkretnie w Gdańsku, przy Długim Pobrzeżu rozpoczął działalność nowy lokal, który obok swojej normalnej aktywności, ma w planach organizowanie cyklicznych spotkań z wykonawcami i piosenkami spod znaku wiatru, słońca i przygody czyli szant i piosenek żeglarskich.

Restauracja nosi marynarską nazwę "CAŁA NAPRZÓD" i zlokalizowana jest na ostatnim piętrze Ośrodka Kultury Morskiej w Gdańsku - w sąsiedztwie nowego budynku Muzeum Morskiego w Gdańsku z jednej strony i Hotelu Hanza - z drugiej.

Z tarasu restauracji roztacza się wspaniały widok na Marinę - Port Jachtowy w Gdańsku, Muzeum Morskie na Ołowiance, panoramę Starego Miasta oraz wszystko, co się dzieje na Motławie.

 

Właściciele restauracji zapraszają serdecznie na inauguracyjny koncert-spotkanie, które odbędzie się 31 sierpnia w piątek. Początek o godzinie 20.00. Wstęp - wolny.

 

Zagra, zaśpiewa, opowie: Grzegorz GooRoo Tyszkiewicz - trójmiejski bard, solista i członek (aktualny i były) kilku legendarnych trójmiejskich zespołów szantowych (Packet, Krewni i Znajomi Królika, Smugglers, GooRoo Band).

 

Zapraszam wszystkich sympatyków morskiego śpiewania w imieniu swoim i Gospodarzy. Uprzejmie proszę o przekazanie informacji i zaproszenia Waszym Znajomym i Przyjaciołom.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek, 31 sierpnia w Restauracji CAŁA NAPRZÓD w Gdańsku przy Długim Pobrzeżu,

 

Grzegorz GooRoo Tyszkiewicz

Informację wprowadził(a): Grzegorz "Gooroo" Tyszkiewicz - godz. 11:36, 24 sierpień 2012, wyświetlono: 2090 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI