Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Czarna Maryśka - konkurs Sąsiadów, wygraj płytę

"Już za parę dni za dni parę" - chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu. Nie bez powodu. Za kilka dni zespół Sąsiedzi będzie obchodził pewien jubileusz. W związku z tym mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać będzie płytę pt. ...

"Już za parę dni za dni parę" - chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu. Nie bez powodu. Za kilka dni zespół Sąsiedzi będzie obchodził pewien jubileusz. W związku z tym mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać będzie płytę pt. Sail Szczecin - Płyńmy do Szczecina, która ukazała się w czerwcu br. Na tej płycie znaleźć można nie lada gratkę. Wśród wielu piosenek różnych wykonawców znalazła się m.in., PO RAZ PIERWSZY ZAREJESTROWANA, "Czarna Maryśka" w naszym wykonaniu. Nie ma jej na żadnym innym naszym wydawnictwie ani na żadnej składance.

Płyta jest właściwie już nie do zdobycia, ale mamy dla Was konkurs. Kilka egzemplarzy czeka na tych, którzy odpowiedzą prawidłowo na nasze pytania i przyślą je mailem, który:

- w temacie będzie miał tytuł: "Czarna Maryśka" - konkurs

- w treści maila oprócz prawidłowych odpowiedzi znajdą się: imię i nazwisko, dokładny adres pocztowy oraz formułka: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez zespół Sąsiedzi na rzecz konkursu "Czarna Maryśka".

 

Proste? No to do zabawy, oto pytania:

1. Kto przed Sąsiadami wykonywał na scenie żeglarskiej utwór "Czarna Maryśka"?

2. Jaki to jubileusz i kiedy obchodzić będą Sąsiedzi w październiku?

 

Pytanie dodatkowe (premiowane niespodzianką):

3. "Czarną Maryśkę" zarejestrowaliśmy w studiu Polskiego Radia Szczecin w grudniu 2008 r. Jeden z członków zespołu nie mógł być na nagraniu, kto to był i kto go zastąpił?

 

Maile ślijcie na adres: apress@post.pl

Czekamy do 20 X 2009 r. Powodzenia!

Sąsiedzi


Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 18:16, 11 październik 2009, wyświetlono: 785 razy

Gr0m

wysłano: 22:21,11 październik 2009

Jest na niej kilka numerów, których nie słyszałem w takich aranżacjach, a warto! Choćby Pan Porębski z chórem za plecami w nieśmiertelnej "Keji" ;)
Odpowiedz na ten komentarz
mrufa

wysłano: 10:41,22 październik 2009

to może jakieś prawidłowe odpowiedzi i wyniki konkursu wypadało by ogłosić :-) pozdrówka
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 12:26,22 październik 2009

ale jeszcze maszyna losowała ;) to stary typ i idzie jej nieskoro. Dziś sie wszystko wyjaśni. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Kamil
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI