Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Dezeta Sailing Party, czyli Wikingowie na Mazurach

Mazurski sezon w pełni. Zespół Wikingowie zaprasza do uczestnictwa w szantowym rejsie!

Wszyscy szantymaniacy przebywający na Mazurach w trakcie pierwszego tygodnia sierpnia, powinni się mieć na baczności. Grozi im bowiem... muzyczny abordaż. W wykonaniu Wikingów!

Zespół Wikingowie, który całkiem niedawno reaktywował się po wieloletniej przerwie (i zdążył wystąpić w kilku tawernach), już wkrótce wybiera się na rejs po Mazurach. Uczestnictwo w Dezeta Sailing Party jest jednak otwarte dla każdego chętnego. Na stronie zespołu czytamy:

W związku z corocznym mazurskim rejsem zespołu Wikingowie pt. „DEZETA SAILING PARTY”, planowanym w dniach 01.08.2010-06.08.2010 zespół Wikingowie zaprasza wszystkich Żeglarzy i Miłośników Mocnego Męskiego Brzmienia Muzyki Żeglarskiej, którzy w tym czasie będą przebywać na Mazurach do uczestnictwa w naszym rejsie. Gwarantujemy wielką muzyczną żeglarską ucztę i pełnię niezapomnianych wrażeń. Dołączcie do nas, zaproście znajomych szykuje się Wielki Mazurski Muzyczny Rejs.

 

Warto dodać w tym miejscu, że tuż przed rejsem Wikingowie wystąpią w Sandomierzu na zbliżającym się wielkimi krokami Dookoła Wody Festiwal.

Zobacz także

W naszym archiwum

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 22:32, 25 lipiec 2010, wyświetlono: 1886 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI