Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Dominika Karolinką?

Już w środę, 5 XI w restauracji "Biesiadnik" w Bytomiu odbędzie się podsumowanie plebiscytu na "Karolinkę" miesiąca telewizji Silesia, ogłoszonego na początku października. Wśród kandydatek pierwszej ...

Już w środę, 5 XI w restauracji "Biesiadnik" w Bytomiu odbędzie się podsumowanie plebiscytu na "Karolinkę" miesiąca telewizji Silesia, ogłoszonego na początku października. Wśród kandydatek pierwszej edycji znalazła się nasza Dominika Płonka, osobowość "Shanties 2008", wokalistka i flecistka zespołu Sąsiedzi. Jej rywalkami były:

Izabela Kot - która stworzyła wspaniałą, ciepłą rodzinę dla gromadki niepełnosprawnych dzieci. Wychowuje ich sześcioro. Gdyby nie zastępcza mama, ich los w placówkach opiekuńczych byłby niezwykle trudny.

Małgorzata Ćwienczek - sportsmenka, łuczniczka, reprezentantka Polski. Zaliczyła już dwie olimpiady - w Atenach i Pekinie. W swojej karierze zdobyła ponad sto medali.

 

Wszystkich, którzy o godz. 19:00 mogą przybyć do Bytomia (Stroszek, ul. Łokietka 13) na podsumowanie plebiscytu i krótki występ Sąsiadów, zapraszamy w imieniu Dominiki i zespołu. Wstęp wolny. Tych, którzy nie mogą prosimy, by trzymali kciuki za Dominikę.

 

Prezentację Dominiki można obejrzeć tu:

Karolinka TVS

Występ Sąsiadów w telewizji Silesia tu:

Szanty w TVS

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 20:20, 3 listopad 2008, wyświetlono: 780 razy

Dziadek Władek

wysłano: 7:42,4 listopad 2008

Nie mogę być - ale kciuki TRZYMAM - i to mocno zaciśnięte:-)
Odpowiedz na ten komentarz
Makenzen

wysłano: 13:2,4 listopad 2008

Bue, nie tylko nie mogę być w środę w Bytomiu, ale nawet nie mogę obejrzeć filmików, do których linki są podane w artykule - ładują się godzinę i nic z tego, bo do odpalenia nie dochodzi...
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 14:0,4 listopad 2008

http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=1337 Może tutaj, Asiu? A trzymanie kciuków pomaga:-) W każdym razie naszych:-)
Odpowiedz na ten komentarz
Kamil

wysłano: 14:1,4 listopad 2008

u mnie 5 sek. i gra, nie wiem co jest przyczyną podaję adresy może bezpośrednio ze strony się uda: http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=1337 http://www.tvs.pl/index.php?id_materialu=1261
Odpowiedz na ten komentarz
Makenzen

wysłano: 23:1,4 listopad 2008

Kiedyś właśnie próbowałam obejrzeć te filmiki bezpośrednio ze strony i nie chciały mi się w ogóle załadować. Czekałam aż się załaduje 100 %, a jak się załadowało, to zaczynało znów ładować od zera i tak ciągle. Teraz się załadowały i odpaliły od razu, ale co kilka sekund mi się tną, szlag by to jasny trafił :-( niestety bardzo mi to utrudnia oglądanie wszelkich filmów w necie. Mam komputer i internet z epoki kamienia nerkowego po prostu :-(
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 12:15,6 listopad 2008

Tylko/aż drugie miejsce... Nie zmienia to faktu, że idziesz jak burza ostatnio. Domi tak trzymaj. Marzenia się spełniają.
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 13:3,6 listopad 2008

Nie zawsze trzeba być na topie masztu - czasem lepiej stąpać po pokładzie, twardo na nim stanąć, choć czasem chybotliwy. I nie pozwolić się zmyć przez fale. Domi - gratulacje!!!!!!:-)
Odpowiedz na ten komentarz
bodo

wysłano: 19:16,7 listopad 2008

Dominiko! Gratuluję!
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI