Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Dużo o szantach w grudniowych "Żaglach"

Grudniowy numer "Żagli" jest już w kioskach, a w nim - trzecia już czterostronicowa "strefa Szantymaniaka". Możemy przeczytać ciekawy wywiad z Patem Sheridanem, sprawozdanie z roku istnienia tawerny "Czarna Perła" w Warszawie oraz autorskie podsumowanie ...

Grudniowy numer "Żagli" jest już w kioskach, a w nim - trzecia już czterostronicowa "strefa Szantymaniaka". Możemy przeczytać ciekawy wywiad z Patem Sheridanem, sprawozdanie z roku istnienia tawerny "Czarna Perła" w Warszawie oraz autorskie podsumowanie roku szantowego pióra Kamila Piotrowskiego. Joanna Ozaist napisała o ostatniej edycji Londyńskich Spotkań Szantowych, zaś piszący te słowa - o zbliżającym się Szanta Claus Festiwal.

Z pozaszantowych tematów na pewno warto zainteresować się relacją z antarktycznego rejsu s/y "Selma", artykułem na temat bezpieczeństwa w żeglarstwie czy też przeglądem stacji benzynowych na mazurskim szlaku. Śledzący olimpijskie zmagania naszych żeglarzy z pewnością zainteresują się wywiadem z dyrektorem sportowym PZŻ Tomaszem Chamerą, który podjął się próby wytłumaczenia niezbyt udanego startu reprezentantów Polski. Ciekawa jest też rozmowa z kapitan Joanną Pajkowską, płynącą w samotnym rejsie non stop dookoła świata. Niestety, pani kapitan szant podczas rejsu nie śpiewa, zastępując je piosenkami zespołu... 2+1.

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 16:1, 25 listopad 2008, wyświetlono: 700 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI