Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

DWA SZANTYMANIAKI

Witam Wszystkich Szantymaniaków, zwłaszcza Czytelników Magazynu.

 

Bardzo przepraszam, że mimo wydania już (od majowego nr 3go) dwóch kolejnych numerów Szantymaniaka nadal nie ma ich w wersji PDF na Portalu. Powód jest jeden.

PDF numeru 4,

...

Witam Wszystkich Szantymaniaków, zwłaszcza Czytelników Magazynu.

 

Bardzo przepraszam, że mimo wydania już (od majowego nr 3go) dwóch kolejnych numerów Szantymaniaka nadal nie ma ich w wersji PDF na Portalu. Powód jest jeden.

PDF numeru 4, który ukazał się na Festiwalu "Szanty w Giżycku" z jakiegoś powodu nie da się zmniejszyć do takich rozmiarów, by nadawał się do powieszenia na stronie. Obecnie zajmuje 8 MB i podobno za nic nie da się go zmniejszyć (może ktoś pomoże??).

 

Z kolei z PDF-em nr 5, który towarzyszył letniej edycji tyskiego Portu Pieśni Pracy nie radzi sobie panel administracyjny Szantymaniaka, krzycząc przy każdej próbie publikacji, że <plik jest za duży!>. A ma tylko 1,5 MB. Do tej pory nie było problemów.

 

Dopóki nie rozwiążemy tych zagadek, a mam nadzieję, że skoro wakacje już za nami to pójdzie nam szybciej, wspomniane PDF-y mogę wysyłać na życzenie pod wskazane adresy e-mail (PAMIĘTAJCIE razem jakieś 10MB!!!) lub jeśli ktoś ma ftp-a, na którym można by je było na moment powiesić to się polecam uwadze.

 

Okładki i spisy treści można podejrzeć tutaj.

 

Jeszcze raz przepraszam za opóźnienie - walczymy.

 

Kamil Piotrowski

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 11:44, 17 wrzesień 2005, wyświetlono: 752 razy

Jaro20

wysłano: 12:37,18 wrzesień 2005

uważam, że najlepszym rozwiązaniem kolportażu Szantymaniaków będzie wgrać je na darmowy serwer: http://rapidshare.de Postępowanie: 1. otworzyć stronę. 2. skorzystać z opcji "upload" 3. link, który zostanie podany po zakończedniu "uploadu" ogłosić na szantymainaku. Kto chce to ściągnie. Instrukcja ściągania 1. kliknąć na link do pliku 2. poczekać na otwarcie strony - zjechać na dół strony - kliknąć przycisk FREE 3. poczekać na otwarcie strony, zjechać na dół strony POCZEKAĆ na ukazanie się linku do pliku tyle sekund ile wskazano BOLDEM (link może pojawić się od razu) 4. kliknąć link i wskazać miejsce jego zapisu i już. Pozdrawiam
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 9:58,19 wrzesień 2005

wszechNaczelny jak się okazało wrzucił już numer 5ty. Pozostało jeszcze tylko zmniejszyć namber 4 :)
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 10:18,19 wrzesień 2005

UWAGA!!! Ponieważ wersja PDF-owa z naszej winy dotarła do Was dopiero teraz – przedłużam termin słania odpowiedzi na konkursy płytowe z numeru 5 do 30 września – do boju.
Odpowiedz na ten komentarz
YenJCo

wysłano: 10:2,24 wrzesień 2005

Żyj Muzyku, żyj wesoło Radość niosąc ludziom wokół Kiedy myślę o Twym brzuchu Łza się kręci w starym oku Brzuch Twój zacny jest i piękny Koval by się nie powstydził Ja z zazdrości chyba pęknę Po kres życia będę szydził Gdyby Ciebie jakiś diabeł Do drakonskich diet namawiał Zadzwoń ty szybciutko do mnie Piwem zalejemy szczawia Lat 33 stuknęło "Stary trep!" - młodsi mawiają Ja dziś wiem, że to początek Choć o dowód nie pytają... I kobiety jakieś inne, ciche, choć dokładnie wiedzą Pryszcze z twarzy poznikały Co raz trudniej ze spowiedzią Dar nieśmiertelności prysnął ? Uwierzyłeś w upływ czasu ? Czarodziejski pyłek zwietrzał ? Piotruś Pan już w bajce zasnął ? Życie teraz się zaczyna I rozkręca pełną parą Teraz czas na Magellanów W życie ruszaj z wielką wiarą! Precz lekarzom, precz chorobom Człowiek żyć ma uśmiechnięty Choć wybrańcy żyją krótko Każdy dzień ma być jak święty Nie trać dnia! Niech każdy będzie Wypełniony uśmiechami Szkoda życia na zmartwienia Trza opłynąć świat kochani! Choć patyna przemijania Wnet dopadnie twoje skronie Scena życie twe odmładza Krem na zmarszczki oddaj żonie Sssciskam Ciebie mój Muzyku Serce bym dla ciebie otwarł Ale teraz musze siku Chętnie bym się z Tobą spotkał Macieyco
Odpowiedz na ten komentarz
soulman

wysłano: 12:4,24 wrzesień 2005

KAMiL napisał: Pozostało jeszcze tylko zmniejszyć namber 4 :) Albo Kamilu nie dostales mojego maila (ale ja z kolei nie dostalem zwrotu), albo nie chcesz mojej pomocy. Podalem Ci namiary na ftp, gdzie oczekiwalem na plik, zeby go zmniejszyc.
Odpowiedz na ten komentarz
Jaro20

wysłano: 13:23,24 wrzesień 2005

Drogi Wojtku, nasz Muzyku choiciarz częściej Cię widuję gdzieś na scenie niż w kubryku słowa takie tu kieruję: Żyj nam długo i szczęśliwie nie oszczędzaj nas i śpiewaj Bo na artystycznej niwie Bas Twój kładzie nawet drzewa. Mimo słusznej swej postury nie drżyj, że scena w dół łupnie chociaż po twojej prawicy Doktor tam przeważnie tupie Zacytować by się chciało znany wierszyk "dwa Michały" lecz do Wojtka - nie pasuje Zwłaszcza, że cytuje - Jaro Kończąc wątek bo już więcej pisać mi się raczej nie chce tak na koniec to podkreślę: żyj nam długo, jeszcze więcej. Z najlepszymi życzeniami Jaro20
Odpowiedz na ten komentarz
Bongos

wysłano: 13:44,24 wrzesień 2005

Właśnie chlapnąłem za Twe zdrowie trzy "wściekłe psy" z potrójną ilością tabasco :)
Odpowiedz na ten komentarz
dany - Leje na Pokład - Częstochowa :)

wysłano: 19:30,24 wrzesień 2005

Żyje w świecie i się zwie Ca Muzyk tęgi, że he he FG Basem rwie panienek sto! he Na koncertach słychać go :) F7+G Ref. Ła bu di bu di bi daj, da bu di bu dam da daj, łam daj da bu di bu daj, żyj nam Muzior ze sto lat :) W Perłach wyje, że ho ho Raz kabestan a raz Horn Lecz nie powiesz bracie mi Że Muzykiem jest on złym! Ref. Ła bu di bu di bi daj, da bu di bu dam da daj, łam daj da bu di bu daj, żyj nam Muzior ze sto lat :) Powiem krótko bracia wam Chociarz czasy takie są I mężczyzną choć mnie zwą Ja Muzyka kocham wciąż :)) Ref. Ła bu di bu di bi daj, da bu di bu dam da daj, łam daj da bu di bu daj, żyj nam Muzior ze sto lat :) Kończę krótkie słowa te Bo sikanie wciąż mnie rwie Ten kto pije piwa dzban To zrozumie kłopot ten :) Ref. Ła bu di bu di bi daj, da bu di bu dam da daj, łam daj da bu di bu daj, żyj nam Muzior ze sto lat :) Więc Żyj Muzior lat nam sto! Albo tysiąc jeśli chcesz? Lejki wciąz kochają cię Śpiewaj bracie nam że hej! Ref. Ła bu di bu di bi daj, da bu di bu dam da daj, łam daj da bu di bu daj, żyj nam Muzior ze sto lat :) Najserdeczniejsze życzenia od tyskiego Zespołu Leje na Pokład ( www.lejki.com ) przesyła Mariusz, Seweryn, Tomek, Daniel (Częstochowa), Janek:)))))
Odpowiedz na ten komentarz
Muzyk

wysłano: 10:41,25 wrzesień 2005

Za wszystkie miłe, ciepłe słowa, za tą poezję:)))), a przede wszystkim za pamięć, bardzo, bardzo dziękuję. Szkoda , że już nigy nie będę miał 33 latek. Pozdrawiam gorąco Muzyk.
Odpowiedz na ten komentarz
Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk

wysłano: 14:47,25 wrzesień 2005

Wielki trzeba mieć kunszt i pasję aby blaskiem wśród Pereł lśnić I największym z Łotrów być Wiem że nie da się objąć Cię w pasie Kark więc gnę trzydzieści trzy razy w podziwie dla basów Twych... 100 lat, Muzyku Miły! Ach, strach pomyśleć, co to będzie jak skończysz czterdzieści i cztery... ;) Uściski od Kwiatucha i Pawcia z Betty Blue P.S. A dodatkowo dla Ciebie i dla reszty zespołu w podzięce za całokształt - fragmencik piosnki (babskiego hołdu dla szantymenów ;) Jak burza na nas wali głosów szóstka! I Perle, i Łotrowi chętnie dałabyś całuska.. "Bateau l'arrive" - ach, jak to brzmi! "Bateau l'arrive, l'arrive" na ustach Nic nie smakuje tak jak szanta francuska... ;-)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI