Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

EKO-TRATWA 2004

Dobra wiadomość dla Szantymaniaków z Katowic i okolic. 27-go listopada znów popłyniemy Tratwą.  Rok temu się nie udało ale jak donosi Andrzej “Qnia” Grzela (RO 20) przygotowania do tegorocznej Tratwy trwają.

 

Jak

...

Dobra wiadomość dla Szantymaniaków z Katowic i okolic. 27-go listopada znów popłyniemy Tratwą.  Rok temu się nie udało ale jak donosi Andrzej “Qnia” Grzela (RO 20) przygotowania do tegorocznej Tratwy trwają.

 

Jak i poprzednie edycje tak i teraz odbędzie się ona w Górnośląskim Centrum Kultury, plac Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. Tak, tak... znowu nie będzie można poskakać - ze wzgledów bezpieczeństwa!!!

- Niestety w Katowicach, choć to miasto wojewódzkie, nie ma innej sali o podobnej wielkości - żalił się w rozmowie Andrzej Grzela. I trzeba przyznać mu rację. Może Wy macie jakiś pomysł gdzie by tu można (tanio!) zacumować naszą Tratwę.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 koncertem dla dzieciaków, potem konkurs piosenki żeglarskiej (info i zgłoszenia do Qni – tel. 501433393 – ilość zgłoszeń ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy!!!) a po konkursie do 23.00 koncert gwiazd. Na razie wiadomo, że zagrają Ryczące Dwudziestki, Perły i Łotry, Banana Boat, Segars i Shannon (jedyni spoza szant i GOP-u). Qnia zastrzegł, że lista jeszcze nie jest zamknięta.

 

Bilety zbiorowe (przy zakupie powyżej 10 sztuk) kosztować będą 20 zł, w dniu festiwalu – 25 zł. Tratwa odbędzie się tym razem pod szczytnymi hasłami ekologicznymi.

  

Chcemy by w tym roku festiwal promował nie tylko muzykę żeglarską ale także pewien styl życia. Na ekologicznej Tratwie zamierzamy uczulić ludzi na problem segregacji odpadów, ochrony środowiska, ekologii. Zwłaszcza żeglarzom te tematy powinny być bliskie. Nie ukrywam, że taka idea ma nam pomóc w pozyskaniu sponsorów dla Tratwy - powiedział Andrzej Grzela.

 

Myślę, że każda idea jest dobra byle tylko pomogła Tratwie, byśmy już nie mieli “przerwy w trasie”.

 

XXI EKO-TRATWA 2004

Kiedy:  27.11.2004r.

Godzina: 16.00-23.00

Gdzie:  Katowice, GCK, pl. Sejmu Śląskiego 2

Wstęp:  Bilety indywidualne 25 zł    

             Bilety grupowe (min. 10 szt) - 20 zł  - w dniu koncertu 25 zł

 

 

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 19:16, 18 październik 2004, wyświetlono: 1075 razy

Jaro20

wysłano: 13:23,20 październik 2004

Hmmmm... przeczytałem, pomyślałem i oto: koncert dla dzieci od 16 do powiedzmy 17-tej, a do 23.00 koncert gwiazd, których wymieniono w tekście 5, przyjmując dla każdej po godzinie (bo krócej to chyba nie ma sensu)to licząc w tył od 23-iej mamy, ze koncerty gwiazd rozpoczną się od mniej więcej 18-tej, czyli na konkurs pozostałaby 1 godzina? to ile zespołów konkursowych będzie? Skoro lista nie jset jeszcze zamknięta... No chyba, że w tekście artykułu powinno być, że koncerty gwiazd rozpoczną się o 23.00 :-D wtedy oczywiście moje wynurzenia powyżej nie mają sensu. Pozdrawiam Jaro20
Odpowiedz na ten komentarz
Jaro20

wysłano: 13:30,20 październik 2004

... jako uczestnik (w szeregach publiczności oczywiście)
Odpowiedz na ten komentarz
RedNacz

wysłano: 12:20,21 październik 2004

Tak mnie to teraz zastanowiło jak i Ciebie. Faktycznie coś ten konkurs byłby krótki, może mój błąd, sprawdzę i odpowiem. Być może koncert dla dzieciaków będzie przed 16-tą i wtedy miało by to jakiś sens. Dzięki i do zobaczenia zatem :-)
Odpowiedz na ten komentarz
zombie

wysłano: 2:14,23 październik 2004

wielkie uszanowanka dla ludzi co ruszyli naszą kochaną tratwe bo juz tęskniłem. choć musze tez powiedzieć co moze być takie niedokonca dobre ale napewno szczere. gdy pojechałem na swą 1 tratwe byłem zachwycony a na kolejnych i innych koncertach zaówazyłem ze duzo zespołów (gwiazd) spiewają w kółko to samo czyli tak jakby stali w miejscu nic nowego :( az przykro mówić i na którejść tratwie 100 razy bardziej podobał mi sie konkurs niz występy gwiazd np. zespół "róża wiatrów" która wygrała wielkie brawa dla opaków. a te moje wypocinki mają na celu trafić do ludzi którzy sa gwiazdkami tych klimatów NIE SIADAJCIE NA LAURACH NAPRZÓD !!!!!!!!
Odpowiedz na ten komentarz
KAMIiL

wysłano: 10:58,23 październik 2004

Tak właśnie jest, gdy się często bywa na koncertach wszelkiego rodzaju. Kiedy podróżujesz za jakimś zespołem i śledzisz go przez kilka lat to często zauważasz, że on się nie rozwija. Powodów jest wiele. Jednym z nich może być brak czasu na porządne próby. Rodzina, praca, kilkadziesiąt koncertów w roku. W tej gonitwie nie ma czasu na tworzenie czegoś nowego. Nie pomaga też publika, która stale chce słuchać tylko tych "starych przebojów". Winę za tą "monotonię" ponoszą też organizatorzy festiwali, którzy ciągle zapraszają na swoje imprezy te same zespoły. Rozumiem, przyjaźń przyjaźnią ale widz chce też posłuchać czegoś nowego. Dlatego konkursy są bardzo ciekawe. Zawsze (!) trafi się jakaś perełka, a czasami nawet kilka. Od lat staram się nie opuszczać części konkursowych (a na Rawie Blues obowiązkowo już odwiedzam boczną scenę) jeśli tylko mogę. Niestety niektórzy organizatorzy festiwali utrudniają mi to jak mogą organizujac konkursy w piątki (sic!). Niepowinno potem nikogo dziwić to, że publiczności w trakcie konkursów jak na lekarstwo.
Odpowiedz na ten komentarz
Martusia

wysłano: 19:56,23 październik 2004

Port Pieśni i Pracy to świetna impreza i nie rozumiem czemu organizwana jest tylko dwa razy w roku w postacie letniej i zimowej ?!
Odpowiedz na ten komentarz
Zaba

wysłano: 21:4,26 październik 2004

Strasznie sie ciesze,ze przynajmniejTRATWA rusza,bo w Gliwicach w tym roku cisza.Szkoda tylko ze w Centrum,bo faktycznie tam poszalec nie mozna.W Zabrzu jest HalaMOSR-u mozna tam sprobowac.
Odpowiedz na ten komentarz
Ifonka

wysłano: 14:30,1 listopad 2004

Hmmm co do czasu trwania części konkursowej i koncertu to na stronie Ryczących Dwudziestek możemy wyczytać: "Festiwal odbędzie się w dniu 27.11.2004 w Górnośląskim Centrum Kultury w Katowicach w godzinach : - 16.00 – 17.30 – część konkursowa - 17.40 – 22.00 – koncert wieczorny" Jak widać nie jest źle, a część dla dzieciaków pewnie będzie wcześniej. Tak czy siak już się cieszę na samą myśl o Tratwie :D Do zobaczenia.
Odpowiedz na ten komentarz
szekla

wysłano: 12:58,6 listopad 2004

Cieszę sie że TRATWA sie reaktywuje.Wybieram się obowiązkowo!
Odpowiedz na ten komentarz
zombie

wysłano: 14:40,7 listopad 2004

obecnoś obowiąskowa bo nieoficjalnie o godzinie 15.45 będzie odczytywana lista obecności:) wiec wysoko rączki podnosic
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI