Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Folkowa.Art.Pl na Myspace.com

Otwieramy się na nowe możliwości. Od kilku dni działa kanał portalu Folkowa.Art.Pl na społecznościowej platformie Myspace.com. W ciągu tych kilku dni staraliśmy się nawiązać kontakt z zespołami, które już dobrze znamy, których płyty ...

Otwieramy się na nowe możliwości. Od kilku dni działa kanał portalu Folkowa.Art.Pl na społecznościowej platformie Myspace.com. W ciągu tych kilku dni staraliśmy się nawiązać kontakt z zespołami, które już dobrze znamy, których płyty recenzowalismy w serwisie. Na chwilę obecną przyłaczyło się do naszego grona 88 wykonawców, to świetny wynik w tak krótkim czasie!

Czekamy jeszcze na odpowiedzi od kilku wykonawców, a następnie rozpoczynamy ofensywę pozyskiwania nowych twarzy dla portalu. Mam nadzieję, że pozwoli to zaprezentować Wam wkrótce trochę nowych płyt i muzyki w mp3.

Póki co jednak zapraszamy do przejrzenia naszego kanału: www.myspace.com/folkowa. Zajrzyjcie do naszych Przyjaciół, większość z nich udostępnia tam swoje nagrania. To niesamowite źródło ciekawej muzyki!

Myspace.com pozwala także na wysyłanie newsletterów do zaprzyjaźnionych uczestników, publikowane są tam informacje o płytach i kalendaria koncertowe.

Zapraszamy do przyłaczenia się do naszej społeczności.

 

Folkowa Team

www.folkowa.art.pl

www.myspace.com/folkowa

Informację wprowadził(a): Rafał "Taclem" Chojnacki - godz. 9:48, 3 lipiec 2008, wyświetlono: 878 razy

zaciekawiony

wysłano: 12:1,4 lipiec 2008

...na MySpace, a Folkowej na Forum właściwie?
Odpowiedz na ten komentarz
Taclem

wysłano: 12:24,4 lipiec 2008

Nie bardzo rozumiem o co chodzi, anonimowy komentatorze.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI