Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Giżycko bez Majtek

Jest nam niezmiernie przykro, iż pomimo dotychczasowej tradycji festiwali w Giżycku i zeszłorocznych ustaleń, nie zostaliśmy ujęci w programie tegorocznej imprezy jako ubiegłoroczni laureaci. Zasłanianie się napiętym budżetem i ograniczonymi możliwościami fiansowymi jest raczej nie

...

Jest nam niezmiernie przykro, iż pomimo dotychczasowej tradycji festiwali w Giżycku i zeszłorocznych ustaleń, nie zostaliśmy ujęci w programie tegorocznej imprezy jako ubiegłoroczni laureaci. Zasłanianie się napiętym budżetem i ograniczonymi możliwościami fiansowymi jest raczej nie na miejscu. Nikt nawet nie pofatygował się, aby zapytać nas o chęć uczestnictwa w jakiejkolwiek innej formie - choćby występ dla samej przyjemności obcowania ze wspaniałą giżycką publicznością.

 

 

Niepoinformowanie nas o zmianie ustaleń jest przejawem braku profesjonalnego zachowania, a także brakiem poszanowania nas samych, jak również wszystkich rozwijających się dopiero zespołów, biorących udział w konkursach. Pozostaje nam tylko wyrazić nadzieję, że następni laureaci będą lepiej traktowani niż my, czego Organizatorom i wszystkim zespołom życzymy.

 

 

 

 

Jednocześnie, wszystkich, którzy jednak chcieliby nas zobaczyć i posłuchać na Mazurach zapraszamy do Sztynortu, gdzie 16 lipca (sobota) o godzinie 21:30 zagramy w portowym amfiteatrze.
 

 

 


Trzy Majtki
www.trzymajtki.gda.pl

 

Informację wprowadził(a): Edward "Eddy" Hańcza - godz. 15:1, 7 lipiec 2005, wyświetlono: 658 razy

Szymon

wysłano: 15:40,6 lipiec 2005

Sama informacja bardzo przykra. Ale są też pozytywy. 1. Bardzo mi sie spodobał tytuł. Jakby obnaża kulisy... 2. Przynajmniej ie zaproponowano wam udzialu w konkursie (a tak sie gdzieniegdzie zdarza, wiem o tym) 3. Możecie sobie w tym terminie pożeglować... Pozdrawiam serdecznie i życze, żeby nigdy wam sie takie coś już wiecej nie zdarzyło. sz
Odpowiedz na ten komentarz
jachu

wysłano: 19:23,6 lipiec 2005

....wyrazy współczucia - a z drugiej strony nie wy pierwsi tego doświadczacie i na pewno nie ostatni...
Odpowiedz na ten komentarz
okubek

wysłano: 19:53,6 lipiec 2005

nie ma tego zlego! 16-go wybieram sztynort:) pozdrawiam
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 11:22,7 lipiec 2005

Nie pierwsi Wy i pewnie nie ostatni. Tak się jakoś ostatnio dzieje, że laureaci konkursów, wbrew wcześniejszym zapowiedziom w Giżycku potem nie występują. Jak tak dalej pójdzie to konkursy umrą śmiercią naturalną, bo nie dość, że nagrody coraz skromniejsze, rzadko zdarza się, że organizator zwraca koszty przyjazdu, ba nawet każe czasem zespołowi dopłacić to jeszcze nie promuje zwycięzcy konkursu na późniejszych edycjach. No i konkursowa publiczność też zwykle mniej liczna :( No i jak tu zachęcać zespoły do konkursów?
Odpowiedz na ten komentarz
Muzyk

wysłano: 11:25,7 lipiec 2005

Pozdrawiam zespół i życzę wielu sukcesów. Gizycko bez Majtek to świetny, adekwatny do sytuacji tytuł artykułu. To nie pierwszy raz, kiedy organizatorzy zapominają, albo nie chcą pamietac o laureatach poprzednich edycji. Jest to przykre i daje wiele do myślenia...zespołom konkursowym. Mam wrazenie, że te wszystkie konkursy są zwyczajną zapchajdziurą w programie festiwalowym i nie mają nic wspolnego z dalszą promocją zespołów. Dobry zespół nie potrzebuje startować w konkursach, a swoja klasę może potwierdzić na swoim koncercie, którego organizacja nie stanowi wielkiego problemu. Nagrody, wyrożnienia to wszystko potłuc o kant d...y. Jeśli ludziom sie podoba wykonawca, to jest to najwieksza nagroda, jakiej nie można porównać do jakiś tam werdyktów "szanownego jury". Grajcie dalej i nie przejmujcie sie jakimis tam pierdołami. Pozdrawiam, Muzyk.
Odpowiedz na ten komentarz
Lipa

wysłano: 11:29,7 lipiec 2005

A fe!!! Festiwal bez laureata? Ale organizatorzy dali ciała!!! ( żeby nie napisać d..y ). Coraz gorzej.....
Odpowiedz na ten komentarz
Jeżynka

wysłano: 11:34,7 lipiec 2005

:o) :o) :o) Pozdrawiam ciepło.
Odpowiedz na ten komentarz
MUZYK

wysłano: 23:1,9 lipiec 2005

Nie wiem kto to, ale informuję, że nie mam nic wspólnego z poniższym komentarzem. Pozdrawiam gorąco Wojtek MUZYK Harmansa.
Odpowiedz na ten komentarz
Landryn

wysłano: 16:49,11 lipiec 2005

Heh, powiem Ci to co różnym ludziom przez telefon powtażam od lat: niejednemu psu Burek.... To, że ty jesteś Muzyk to nie znaczy że nikt inny nie ma takiej ksywki... A poznać można po adresie e-mail, że to nie Ty...
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI