Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Głosujemy na "Keję"!

Głosować można tylko do 17 października!

 

Decyzją kapituły powołanej przez Zarząd Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR”, w skład której wchodzili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, LOTUR-u, mediów i ekspertów ds. turystyki Festiwal Piosenki Żeglarskiej „KEJA” otrzymał LUBUSKĄ PERŁĘ TURYSTYCZNĄ 2010. Stał się więc Produktem Turystycznym Województwa Lubuskiego.

 

Laureaci konkursu wojewódzkiego są jednocześnie nominowani do konkursu na najlepszy produkt turystyczny na szczeblu krajowym organizowanym i prowadzonym przez Polską Organizację Turystyczną.

 

Z pośród 22 wniosków – propozycji złożonych do konkursu regionalnego -laureatami tegorocznej edycji konkursu i jednocześnie nominowane do Centralnej Edycji na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej były trzy produkty, w tym Festiwal Piosenki Żeglarskiej KEJA.

 

To niewątpliwie wielki sukces i wyróżnienie dla kilkunastoletnich działań organizacyjnych i promocyjnych naszego festiwalu docenionego przez Kapitułę za całokształt działań, wyjątkowość, oryginalność, konsekwencję, wieloletni rozwój i szeroko pojętą atrakcyjność turystyczną.

 

Uroczystość wręczenia Lubuskich Pereł Turystycznych i Certyfikatów Polskiej i Lubuskiej Organizacji Turystycznej odbyła się 30 września w zielonogórskiej Palmiarni.

Wręczenia nagród dokonywali: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Katarzyna Sobierajska Przedstawiciel Polskiej Organizacji Turystycznej – Cezary Molski Wicemarszałek Województwa Lubuskiego – Tomasz Wontor Prezes Lubuskiej Organizacji Turystycznej „ LOTUR” – Jadwiga Błoch.

W imieniu Gminy Strzelce Krajeńskie piękną statuetkę oraz certyfikat odebrał- zastępca burmistrza Wiesław Sawicki.

 

Miłym akcentem gali wręczania nagród była oprawa artystyczna tego wydarzenia, którą wykonał Marek Szurawski- lider zespołu Stare Dzwony, wielokrotnie goszczący na festiwalu w Długiem.

 

Zdobycie certyfikatu na najlepszy produkt turystyczny województwa jest także przepustką do konkursu dla internautów na Najlepszy Produkt Turystyczny Internautów. Konkurs ten prowadzony jest pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej przez portal: www.otowakacje.pl


Głosować można tylko do 17 października, logując się na: http://www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl/show/id/223

 

Zapraszamy do głosowania na F.P.Ż. KEJA!

 

 

Informację nadesłał Jerzy Jakubik

Informację wprowadził(a): Jolanta "Skrzypaczka" Gacka - godz. 9:12, 8 październik 2010, wyświetlono: 1131 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI