Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

IV Przemyski Wieczór Szantowy

Trzy lata temu po raz pierwszy odbył się w Przemyślu, w klubie "Piwnice", pierwszy "Przemyski wieczór szantowy". Zainaugurowała go grupa Yank Shippers. Rok później, w 2007 r, II Przemyski wieczór szantowy uświetnił występem zespół Morże Być. Trzecia edycja gościła zespół ...
Trzy lata temu po raz pierwszy odbył się w Przemyślu, w klubie "Piwnice", pierwszy "Przemyski wieczór szantowy". Zainaugurowała go grupa Yank Shippers. Rok później, w 2007 r, II Przemyski wieczór szantowy uświetnił występem zespół Morże Być. Trzecia edycja gościła zespół Sąsiedzi.
Jak widać apetyty przemyskiej publiczności rosną, bo na IV Przemyski wieczór szantowy, organizatorzy, czyli grupa zapaleńców z Kapitanatu Portu Przemyśl, zaprosili zespół Cztery Refy. Podobnie jak w latach ubiegłych część oficjalna odbędzie się w Podkarpackim Centrum Kulturalnym na ul. Konarskiego, a część mniej oficjalna w tawernie "Piwnice", w podziemiach. Oprócz Czterech Refów, tradycyjnie już wystąpią także przemyscy muzycy z zespołu Port PRzemyśl.
Cieszy nas wielce, że w takiej odległości od morza, rodzą się ciekawe imprezy, i co najważniejsze, rozwijają się z roku na rok.
Zapraszamy w imieniu organizatorów do Przemyśla
6 lutego 2010, godz. 19:00 - PCK, 21:00 - Piwnice

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 1:7, 8 styczeń 2010, wyświetlono: 794 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI