Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Jubileuszanty Zejmanów w Krakowie i Wrocławiu

Gdy miałem 18 lat, koledzy 25 - letni jawili mi się już jako emeryci. Gdy 24 lata temu jury Krakowskich Shanties odrzuciło w przedbiegach duet „Zejman & Garkumpel” z „Samanthą”, nie marzyłem nawet, że ... (kliknij tytuł artykułu)

Fot. Łukasz Szełemej (Polskie Radio Szczecin) Mirosław Kowalewski  "Koval" (źrodło: http://www.monikaszwaja.pl)

Gdy miałem 18 lat, koledzy 25-letni jawili mi się już jako emeryci. Gdy 24 lata temu jury krakowskich "Shanties" odrzuciło w przedbiegach duet „Zejman & Garkumpel” z „Samanthą”, nie marzyłem nawet, że kiedyś z Zejmanem na deskach "Shanties" będziemy obchodzić uroczyście jubileusz 25-lecia. Ot, względność wszechrzeczy….!!!

 

Nie wiem, jak moje skołatane życiem serce wytrzyma wzruszenia, które czekają całą kapelę na jubileuszowych koncertach we Wrocławiu 18 lutego i w krakowskiej Rotundzie 26 lutego o godz. 23.00.

Na widowni nasi najukochańsi słuchacze, a na scenie grono przyjaciół poznanych na szantowych bezdrożach. Zagramy różnorodny, radosny i niepowtarzalny koncert, kreując szantodżemy w najróżniejszych konfiguracjach. Pomyślcie sami: Jurek Porębski, Rysio Muzaj, Andrzej Korycki z Dominiką Żukowską, Grześ Tyszkiewicz, Waldek Mieczkowski, a wszyscy wzbogaceni zejmanowym, oszczędnym brzmieniem. Do tego kapele: EKT Gdynia, Banana Boat, Klang, Stara Kuźnia… również z podgrywkami Zejmana*.

 

*to zdanie dotyczy konkretnie koncertu na Shanties [przypis redakcji]

 

Uwaga: W czasie koncertu krakowskiego NAGRAMY Z WIDOWNIĄ premierowy utwór, który natychmiast będzie można nabyć na NOWEJ PŁYCIE ZEJMANA LIVE!!!! Tylko u nas takie cuda! Jak wiecie, u nas zawsze najważniejsza jest widownia. Wspaniali ludzie, którzy przez te 25 lat podtrzymywali w nas wiarę, że warto robić to, co robimy. To nasze wspólne święto! A więc kto się nie odchudza emocjonalnie, musi wpaść na ten muzyczny tort z 25 świeczkami, bo sami nie damy rady takiej konsumpcji!!!!!

 

Zapraszają: Mirek „Koval” Kowalewski i cały „Zejman & Garkumpel”

 

 

Obejrzyj klipy zespołu Zejman&Garkumpel na youtube

 

 

zobaczcie efekt

 

 

Koval parę ładnych lat temu...

 

 

Informację wprowadził(a): Mirosław "Koval" Kowalewski - godz. 14:9, 12 luty 2010, wyświetlono: 773 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI