Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Kolejna audycja szantowa w Sieci!

Na mapie Polski ciągle przybywa miejsc, w których rozbrzmiewa muzyka żeglarska. Takie miejsca coraz częściej pojawiają się również w Internecie. Okazuje się, że w każdy czwartek w godz. 21.00 - 23.00 piosenek spod znaku wiatru i wody można posłuchać na stronie

...

Na mapie Polski ciągle przybywa miejsc, w których rozbrzmiewa muzyka żeglarska. Takie miejsca coraz częściej pojawiają się również w Internecie. Okazuje się, że w każdy czwartek w godz. 21.00 - 23.00 piosenek spod znaku wiatru i wody można posłuchać na stronie Radia Leliwa (Tarnobrzeg - 104,7 FM, Stalowa Wola - 93,5 FM) w specjalnej autorskiej audycji szantowej, którą prowadzi Tadeusz Gospodarczyk, żeglarz, prezes tarnobrzeskiego Jacht Klubu "Kotwica".

Ja oczywiście radiowcem nie jestem (tylko żeglarzem), ale prawie dwa lata temu wpadłem na pomysł takiej audycji i tak się raz w tygodniu wygłupiam. Miło mi, że ktoś czasem chce mnie posłuchać, szczególnie gdzieś tam w Polsce - mówi o sobie i swojej radiowej przygodzie autor audycji, która niewątpliwie warta jest polecenia wszystkim Szantymaniakom.

Dlaczego? Bo to nie tylko strumień muzyki, który włączamy w Winampie, ale audycja z prawdziwego zdarzenia, prowadzona z dużym zaangażowaniem, fachowo i ciepło, a przy tym interaktywna - za pośrednictwem czata możemy podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami z prowadzącym, a także porozmawiać z zapraszanymi do studia gośćmi.

W ostatni czwartek (15 stycznia) mogliśmy posłuchać piosenek z najnowszego dwupłytowego albumu Starych Dzwonów "Rejs ku Wyspom Szczęśliwym (live)", które autor audycji przeplatał różnymi wypowiedziami na temat zespołu (zawartymi w książeczce-wkładce do płyty), a także własnymi wspomnieniami z najnowszych i najdawniejszych spotkań ze Starymi Dzwonami i ich utworami, z których wiele stanowi dziś kanon piosenki żeglarskiej.

 

* * *

Jakimi piosenkami i opowieściami Tadek Gospodarczyk poczęstuje słuchaczy w kolejnej audycji? Przekonajcie się sami - odwiedźcie stronę www.leliwa.pl już w najbliższy czwartek 22 stycznia między 21.00 a 23.00 - i posłuchajcie jego audycji.

Informację wprowadził(a): Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk - godz. 1:50, 21 styczeń 2009, wyświetlono: 771 razy

Kamil

wysłano: 10:2,21 styczeń 2009

:) pozdrawiam
Odpowiedz na ten komentarz
zagle.bajo.pl

wysłano: 15:39,21 styczeń 2009

Tadziu, robisz kawał dobrej roboty ! :) Fakt, pomyłka w tekście. Gratuluje i życze wytrwałości w realizacji :))) i wieeeelkie dzięki za ten projekt. Zagle.Bajo.pl
Odpowiedz na ten komentarz
Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk (Betty Blue

wysłano: 16:26,21 styczeń 2009

... przepraszam najmocniej. Nie wiem, co mnie z tym lutym naszło ;-) Już poprawione.
Odpowiedz na ten komentarz
Martin

wysłano: 23:51,22 styczeń 2009

Dziękujemy Elu za namiary na "Leliwę". Bardzo fajna audycja z przemiłym prowadzącym ;) Pozdrawiam gorąco.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI