Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Konkurs dla wykonawców we Wrocławiu... czyli walka o drugie miejsce ;-)

"Gdzieś Za Horyzontem Szantażyści ukradli Bukanierom powieszone pod Nagielbankiem Majtki Bosmana, który teraz Pod Masztem Leje Na Pokład BezMiary"


W niedzielę 22.02, ostatni dzień festiwalu, Tawerna przy Wybrzeżu Wyspiańskiego ...

"Gdzieś Za Horyzontem Szantażyści ukradli Bukanierom powieszone pod Nagielbankiem Majtki Bosmana, który teraz Pod Masztem Leje Na Pokład BezMiary"


W niedzielę 22.02, ostatni dzień festiwalu, Tawerna przy Wybrzeżu Wyspiańskiego gościła zespoły startujące w konkursie dla wykonawców. Przedstawiam Wam relację oczami zapracowanego w związku z transmisją internetową bosmana.


Wszyscy chyba zgodnym chórem twierdzą, że niedziela to nienajlepszy dzień na konkurs. Tym bardziej, że Tawerna Festiwalowa, Gawra (po raz pierwszy w historii festiwalu) oferowała nadmiar atrakcji i tak już wycieńczonym szaleństwem w Wytwórni gościom. Resztkami sił w niedziele rano doczłapaliśmy się na próbę mikrofonową, licząc na to, że ostatnie tchnienie, jakie będziemy z siebie w stanie wydać, przynajmniej będzie dobrze słychać.


Przez cały dzień prześladowało nas przekonanie, że przyszliśmy na bój o drugie miejsce... Nie znam osoby, która odważyła się stwierdzić, że ktokolwiek jest w stanie powalczyć z Sąsiadami. I wszyscy mieliśmy rację. Może w Tawernie nie zagrali porywająco (prawdopodobnie to wina nagłośnienia), ale i tak zdeklasowali wszystkich konkurentów i pięknym finiszem zakończyli udział w konkursach. Drugie miejsce wyśpiewał Piotr Ściesiński z Szantażystami, na trzecie zasłużyli Bukanierzy.


Wielkim zaskoczeniem jest lista wyróżnionych. Znalazły się na niej wszystkie wrocławskie zespoły startujące w konkursie. Bardzo się cieszymy, że wraz z przyjaciółmi z zespołów Za Horyzontem i Pod Masztem zrobiliśmy krok ku temu, by Wrocław stał się szantową stolicą Polski. Wielkie brawa należą się również Eli Kliś, laureatce festiwalu Knaga w Toronto oraz Bezmiarom z Warszawy (również wyróżnienia).

Informację wprowadził(a): Michał "Bosman" Górzyński - godz. 12:7, 24 luty 2004, wyświetlono: 994 razy

YenJCo

wysłano: 21:56,24 luty 2004

Bosmanie mam prośbę podlinkuj nazwy zespołów - do ich stron www, a jeśli jakiś wykonawca nie ma strony to wytłuść nazwy i nazwiska - będzie bardziej czytelnie - poza tym super :) dzięki !
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI