Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Mali piraci w "Gnieździe Piratów"

W najbliższą niedzielę 28 czerwca warszawskie "Gniazdo Piratów" organizuje wyjątkową imprezę. Tego dnia bowiem tawerną zawładną... mali piraci. W programie imprezy przewidziano m.in. zabawy i konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, piracki poczęstunek. To wszystko ...

W najbliższą niedzielę 28 czerwca warszawskie "Gniazdo Piratów" organizuje wyjątkową imprezę. Tego dnia bowiem tawerną zawładną... mali piraci. W programie imprezy przewidziano m.in. zabawy i konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, piracki poczęstunek. To wszystko już o godzinie 12:00, wstęp 10 zł, dorośli opiekunowie wchodzą za darmo (pod warunkiem posiadania dziecka).

Mówi Magdalena Górecka, pomysłodawczyni imprezy: - Pomysł pojawił się w mojej głowie 1 czerwca po nieudanych obchodach Dnia Dziecka z powodu fatalnej pogody. Widząc, co dzieje się za oknami, chciałam znaleźć jakąś imprezę pod dachem... Niestety, wszystkie propozycje odbywały się w plenerze, a nam pozostało... kino. Postanowiłam więc jakoś wynagrodzić dziecku tę stratę. W związku z tym, że jestem zapalonym żeglarzem (nie byle jakim, bo morskim), moim marzeniem jest zaszczepienie w dziecku miłości do morza. Ważne, żeby to zrobić powoli i z wyczuciem, np. przez szanty i żeglarskie otoczenie. Stąd pomysł zorganizowania imprezy w "Gnieździe Piratów", do którego zazwyczaj dzieci z różnych przyczyn wstępu nie mają. Przy współudziale Tomka, właściciela Gniazda i Magdy Roczeń w ciągu 2 tygodni pomysł nabrał kształtu i kolorów.

Imprezę poprowadzi doskonale znany Tomasz Lenard. - Imprezę wymyśliła Magda. Ja mam prowadzić całość, wymyślam też jedną zabawę - powiedział mi popularny "Emeryt".

Dla zainteresowanych zdobyliśmy jeszcze kilka szczegółów od Magdy: - Impreza rozpocznie się pasowaniem na pirata bądź piratkę. Chcielibyśmy również zorganizować koncert szantowy... może nawet się uda... jeśli nie w profesjonalnym wydaniu, to amatorskim, przy udziale szalonych rodziców. W nagrodę za dobrze wykonane zadania odbędzie się wielkie poszukiwanie skarbu piratów ukrytego na pokładzie "Gniazda Piratów",  zorganizowane przez Emeryta. Co zawiera skrzynia - nie zdradzę, ale z pewnością wszyscy mali piraci będą zachwyceni! Na zakończenie imprezy odbędzie się rozdawanie nagród dla osób, które wygrają w konkursie na najładniejszy rysunek w kilku kategoriach wiekowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na imprezę i obiecujemy (jeśli zabawa będzie udana) kolejne edycje...

 

Kontakt: Magdalena Górecka, gorecka.magdalena@gmail.com, tel. 501 326 204.

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 13:54, 24 czerwiec 2009, wyświetlono: 1081 razy

Kaczor

wysłano: 14:58,25 czerwiec 2009

"(Nie byle jakim, bo morskim)" :) Pozdro ! Kaczor
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI