Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Melville i "Brocéliande"

W najnowszym numerze Magazynu Sportów Wodnych "Żagle" nie ukazały się co prawda, ze względu na obszerne poolimpijskie relacje, nasze szantymaniakowe strony (wracają za miesiąc), ale o szantach słów parę jednak padło. Bohaterem wydania październikowego jest wydawnictwo "Banana.Art.pl"

...

W najnowszym numerze Magazynu Sportów Wodnych "Żagle" nie ukazały się co prawda, ze względu na obszerne poolimpijskie relacje, nasze szantymaniakowe strony (wracają za miesiąc), ale o szantach słów parę jednak padło. Bohaterem wydania październikowego jest wydawnictwo "Banana.Art.pl" (wydawca m.in. płyt Pereł i Łotrów, Pchnąć w tę łódź Jeża, Banana Boat), którego aż dwie pozycje zapowiedziano w "Żaglach".

Pierwszą jest najnowsza płyta zespołu Sąsiedzi pt. "Brocéliande". Recenzję napisał Rafał "Taclem" Chojnacki, naczelny portalu Folkowa.art.pl. Drugą opisaną pozycją jest ksiązka Pawła "Synchro" Jędrzejko (znanego z występów w Banana Boat) pt. "Płynność i egzystencja", poświęcona Hermanowi Melville'owi. Autorem krótkich recenzji jest Jacek Czajewski.Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 20:25, 16 październik 2008, wyświetlono: 784 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI