Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Morże Być - nowa płyta

Jak donosi zespół Morże Być, wielkimi krokami zbliża się zapowiadane już od dwóch lat (sic!) bożonarodzeniowe wydawnictwo grupy. W okresie świątecznym 2007 roku zespół, w domowych warunkach, nagrał i udostępnił słuchaczom singiel promujący ową płytę pt. ...

Jak donosi zespół Morże Być, wielkimi krokami zbliża się zapowiadane już od dwóch lat (sic!) bożonarodzeniowe wydawnictwo grupy. W okresie świątecznym 2007 roku zespół, w domowych warunkach, nagrał i udostępnił słuchaczom singiel promujący ową płytę pt. "Cicho i śnieżnie". Dokładnie rok później, po dość dobrym przyjęciu singla, zespół zdecydował się nagrać demo w studiu nagrań "Spaart" w Boguchwale, na którym to znalazły się cztery utwory świąteczne, również udostępnione internautom. Idąc tym tropem lada dzień światło dzienne ujrzy cały longplay, utrzymany w stylistyce "pieśni bożonarodzeniowych z przytupem". Na płycie znajdzie się dziesięć utworów autorskich, do których tekst napisał dr Jerzy Sieklucki, muzykę Tomasz "Ignac" Orzechowski, a aranżacje muzyczne stworzyli muzycy z zespołu Morże Być. Produkcją owej płyty zajęli się nie lada producenci i dźwiękowcy: Jacek Młodochowski - realizator nagrań m.in.: Anity Lipnickiej i Johna Portera - oraz Andrzej Karp (Izabelin Studio - Warszawa), producent programów muzycznych "Taniec z gwiazdami", "Jak oni śpiewają" czy realizator nagrań m.in. Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek, Orkiestry Dni Naszych.

- Zapraszamy serdecznie wszystkich tych, którzy zapoznali się już z materiałem demo i w jakikolwiek sposób zainteresowali się niekonwencjonalnym spojrzeniem na kolędy z przytupem i autorskim tekstem, jak i tych, którzy mają ochotę się z tą twórczością zapoznać, do śledzenia naszych stron internetowych, gdzie wszelkie informacje dotyczące dalszych losów obiektów powyższych rozważań będą aktualizowane na bieżąco - zachęcają muzycy Morże Być.

Nowy Rok z kolei zespół zamierza przywitać drugą autorską płytą, ale o tym, jak zapewnia "Łuki", napiszą już innym razem.

 

Na podstawie materiałów zespołu Morże Być

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 10:59, 12 październik 2009, wyświetlono: 863 razy

Makenzen

wysłano: 13:14,12 październik 2009

"Po co oni śpiewają", tfu... "Jak oni śpiewają" to program Polsatu, nie TVN. ;-)
Odpowiedz na ten komentarz
:)

wysłano: 19:42,12 październik 2009

a to zdecydowana i znacząca w tym niusie różnica :)
Odpowiedz na ten komentarz
M. Nowak

wysłano: 19:51,12 październik 2009

TVN wywalony... czyli "kryptoreklamie mówimy nie" :D:D:D
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI